Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europy

Tydzień temu polskie drużyny w pierwszej rundzie piłkarskiej Ligi Europejskiej zaprezentowały się naprawdę słabo. Zarówno Zagłębie jak i Cracovia przegrały swoje spotkania. Jak poradzą sobie w rewanżach na własnych boiskach? Czy mimo porażek mają szansę na awans do kolejnej rundy?

Tydzień temu ekipa Miedziowych niespodziewanie przegrała w Bułgarii. Wynik 0:1 wydaje się jednak jak najbardziej do odrobienia. Szczególnie, że przed Zagłębiem teraz spotkanie rewanżowe, które będą rozgrywać na własnym stadionie w Lubinie. Czy więc nasz zespół zdoła odrobić straty i awansować do następnej rundy rozgrywek Ligi Europy? Według ekspertów bukmacherskich, każdy inny wynik niż zwycięstwo Zagłębia będzie tu naprawdę sporą niespodzianką. A według Was? Czy ma taki prawo się zdarzyć? Oby nie! Zakończenie przygody z pucharami już na pierwszej rundzie chwały nie przynosi. Szczególnie, że Polsce naprawdę są potrzebne punkty do rankingu lig europejskich. Zdobył je już miedzy innymi nawet Gibraltar. Tymczasem po naszej stronie na naszym koncie widnieje ich dokładnie zero. Początek meczu: Zagłębie Lubin – Slavia Sofia, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,22_________remis: 4,90_________zwycięstwo Slavii Sofia: 11,50

Zespół Pasów znalazł się nad przepaścią. Groźba pożegnania się z Ligą Europejską już w pierwszej rundzie wydaje się niestety naprawdę bardzo realna. Determinuje to porażka zero do dwóch, którą Cracovia odniosła tydzień temu na boisku swoich rywali. Dodatkowo wiemy już teraz, że w drużynie Jacka Zielińskiego na pewno nie zagra Bartosz Kapustka. Zawodnik wrócił niedawno z EURO 2016, gdzie zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. Sztab Szkoleniowy Pasów zdecydował jednak, że teraz należy mu się nieco przedłużony urlop. Jeśli Kapustka zaliczy udział w meczu Cracovii z Shkendii, to tylko i wyłącznie jako kibic zasiadający na trybunach. Czy chociaż w taki sposób będzie w stanie pomóc swojemu zespołowi, który jest oczywiście faworytem tego meczu, lecz zadanie będzie miał niełatwe? Cracovia rozpocznie swoją rywalizację z Shkendiją Tetovo o godzinie 20:00.

zwycięstwo Cracovii: 1,70_________remis: 3,45_________zwycięstwo Shkendii  Tetovo: 4,45

Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europejskiej wspólnie z Totolotkiem. Pełna oferta czeka na Was już tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *