Typujemy mecze Ligi Mistrzów

We wtorek zostaną rozegrane rewanżowe spotkania pierwszej rudny eliminacji Ligi Mistrzów. Jakie zespoły zmierzą się wtedy ze sobą, i co do powiedzenia na temat tych pojedynków mają nam eksperci Totolotka?

I tak już o godzinie 17:00 czeka nas rywalizacja piłkarskich mistrzów Armenii i Andory, a więc Alashkert i FC Santa Coloma. Tydzień temu w pierwszym meczu pomiędzy tymi rywalami padł rezultat zero do zera. Teoretycznie stawia on drużynę FC Santa Coloma w niezłej sytuacji. Prawda jest jednak trochę inna. W obecnej sytuacji zespołowi goście będzie szalenie trudno ugrać tutaj cokolwiek. Każdy inny rezultat niż pewna wygrana Alashkert będzie uznan za naprawdę sporą niespodziankę. Czy więc według naszych typerów, ma prawo taka się zdarzyć?

zwycięstwo Alashkert: 1,45________remis: 3,75________zwycięstwo FC Santa Coloma: 6,25

Mistrzowie Wysp Owczych- B36 Torshavn, przegrali swoje pierwsze spotkanie w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z maltańskim FC Valletta. W meczu rewanżowym to jednak właśnie oni będą faworytem do wygranej, a przynajmniej według ekspertów serwisu  bukmacherskiego Totolotek S.A.. Czy wykorzystają więc tę szansę, odrobią jednobramkową stratę, i zdołają awansować do drugiej rudny eliminacji Champions League? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu B36 Torshavn z FC Vallettą o godzinie 19:00.

zwycięstwo B36 Torshavn: 2,35_________remis: 3,00_________zwycięstwo FC Valletta: 2,85

Na zakończenie wtorku z eliminacjami do Champions League jeszcze spotkanie sanmaryńskiego Tre Penne Sp z walijskim TNS. Ta para wydaje się najmniej wyrównana ze wszystkich trzech. Dzisiejsi goście wygrali pierwsze spotkanie na własnym stadionie co prawda tylko w rozmiarze dwa do jednego, ale to najpewniej wystarczy, by móc rozegrać spokojny rewanż, i móc się cieszyć z bezproblemowego awansu do drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Czy właśnie tak będzie? Pojedynek Tre Penne Sp z TNS rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo Tre Penne Sp: 6,50___________remis: 4,45___________ zwycięstwo TNS: 1,35

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Pełna oferta bukmacherska Totolotka na wszystkie wtorkowe mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *