Typujemy mecz: Zrinjski Mostar – Legia Warszawa!

Dziś swoją kolejną przygodę z piłkarską Ligą Mistrzów zaczyna Legia Warszawa. W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacyjnej Legioniści wybierają się do Bośni i Hercegowiny na mecz z tamtejszym Zrinjski Mostar. Jak przedstawia się ten pojedynek, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Bój Legii Warszawa o Champions League zaczyna się właśnie od Bośni i Hercegowiny. Mistrz kraju, jakim jest Zrinjski Mostar, nie wydaje się zbyt silną drużyną.  Tym bardziej, że do drużyny Wojskowych wrócili już reprezentanci Polski na EURO 2016- Michał Pazdan, Tomasz Jodłowiec, a także ci, którzy reprezentowali inne kraje- Ondrej Duda, i Nemanja Nikolic. Legia przystąpi więc do tego spotkania w najsilniejszym składzie. Nasz zespół nie jest jednak w najlepszej formie. Po bardzo kiepskim występie w Superpucharze Polski, i przegranej z Lechem Poznań aż jeden do czterech, Legia ma wiele do udowodnienia, sobie, trenerowi, a a przede wszystkim swoim kibicom. Czy drugi oficjalny mecz Mistrzów Polski w nowym sezonie zakończy się tym razem ich sukcesem? Liczymy na to, że tak! Łatwo nie będzie, ale przeciwnik z całą pewnością jest rywalem do pokonania. Spotkanie: Zrinjski Mostar – Legia Warszawa, rozpocznie się o godzinie 18:30. Będzie ono transmitowane na żywo w Polsacie Sport, i w Polsacie Sport News!

zwycięstwo Zrinjski Mostar: 4,90______remis: 3,50______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,75

Zapraszamy Was do wspólnego typowania meczu Zrinjski Mostar z Legią Warszawa. Pełna oferta kursowa Totolotka S.A. na wspomniany pojedynek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *