Typujemy mecz: Walia – Belgia!

W piątek zostanie rozegrany drugi ćwierćfinał piłkarskich Mistrzostw Europy. Późnym wieczorem dowiemy się która reprezentacja będzie rywalizowała z Portugalią o finał EURO 2016. Naprzeciwko siebie wstaną Walia i Belgia. Jak to spotkanie przestawia się oczyma ekspertów Totolotka?

Reprezentacja Walii to jedno z największych zaskoczeń in plus na EURO 2016. Zespołem świetnie dowozi Gareth Bale, który jak na razie jest jednym z najlepszych zawodników całego turnieju. Z pomocą Aarona Ramsey’a i kilku innych, wcale nie gorszych piłkarzy udaje się pokonywać kolejnych rywali. Na drodze Walijczyków do półfinału stoi teraz piekielnie silna Belgia. W szeregach zespołu Czerwonych Diabłów znajduje się najwięcej gwiazd Światowej piłki w całym EURO. Do tej pory mogli z nimi konkurować jeszcze Hiszpanie, ale w chwili obecnej nie ma zespołu, reprezentacji, która może pochwalić się aż tak silną pierwszą jedenastą, i zawodnikami rezerwowymi. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Belgii będzie tutaj naprawdę sporą niespodzianką. Czy więc według typerów Totolotka S.A. ma taka dzisiaj prawo się wydarzyć? Mecz Walii z Belgią rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie on transmitowany na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Wali: 5,05______________remis: 3,30______________zwycięstwo Belgii: 1,78

Typujemy rezultaty spotkań piłkarskich Mistrzostw Europy razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza oferta bukmacherska na wszystkie ćwierćfinały czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *