Typujemy mecz: Portugalia – Walia!

W środę w EURO 2016 czeka nas rywalizacja Portugalii z Walią. Jak prezentuje się ten pojedynek, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Czarnym Koniem Mistrzostw Europy miała zostać Polska, lub Belgia. Została nim jednak Walia. Czy więc teraz Portugalia, która de facto nie zdołała jeszcze wygrać meczu na tym turnieju, poradzi sobie z nieobliczalna reprezentacją Walii? Spotkanie to jest awizowane jako pojedynek dwóch gwiazd Realu Madryt, a więc Cristiano Ronaldo i Gareatha Bale’a. To gwiazdy pierwszej wielkości zarówno swoich reprezentacji, jak i obecnego EURO. Która z nich poprowadzi więc swoja drużynę do finału Mistrzostw Europy? Serwisy bukmacherskie większe szanse na wygraną przyznają oczywiście Portugalii, ale ambitni Walijczycy jeszcze raz postarają się sprawić  niespodziankę. Walia w finale EURO 2016? Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wcale aż tak bardzo odległy i nieprawdopodobny scenariusz. Może się ziścić już za kilka godzin! Początek meczu: Portugalia – Walia o godzinie 21:00. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w TVP 1, Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Portugalii: 2,30_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Walii: 3,30

Typujemy półfinały piłkarskich Mistrzostw Europy wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza kompletna oferta kursowa czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *