Typujemy mecz: Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk

Drugą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy zakończy poniedziałkowe spotkanie Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk. Jak prezentuje się ten niewątpliwie ciekawy pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Goście to znacznie lepsza drużyna, przynajmniej na papierze. Nie może dziwić więc fakt, że to właśnie zespół trenera Piotra Nowaka jest wyraźnym faworytem bukmacherów do zwycięstwa. Teoria jednak swoje, a praktyka… W najwyższej klasie rozgrywkowej Lechia Gdańsk jeszcze nigdy nie zdołała pokonać Górnika w Łęcznej. Za każdym razem jednak potrafiła zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Jak będzie tym razem? Lechiści mają za sobą lekki falstart, bo inaczej nie  można nazwać porażki w pierwszej kolejce Ekstraklasy z Wisłą Płock. Dodajmy- wyjazdowej porażki, i to naprawdę istotna informacja. Wszakże o ile w Gdańsku mamy do czynienia z prawdziwą piłkarską twierdzą, o tyle w delegacjach Lechię dopada jakaś dziwna niemoc. Czy będzie potrafiła ją dzisiaj przełamać? Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Łęcznianie nie radzą sobie z kolei za bardzo w spotkaniach wyjazdowych, więc jeśli mają zdobywać gdzieś punkty, tak ważne w kontekście ich utrzymania w Ekstraklasie, to właśnie głównie w meczach domowych. Czy zdołają zapunktować więc dzisiaj z faworyzowanym zespołem z nad morza? Pojedynek Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk odbędzie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Eurosporcie.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 4,00_______remis: 3,35_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,90

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatu spotkania Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk. Pełna oferta bukmacherska Totolotka na wspomniany pojedynek czeka już na Was w tym miejscu!

Komentarzy (5)

 1. Mieczysław

  Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk-Wynik meczu 1X2 typ: 1- 3.70

  W pojedynku Górnika z Łęcznej z Lechia Gdańsk typuje zwycięstwo gospodarzy.Lechia w zeszłym roku przegrała w Łęcznej 3-1.Jak do tej pory nie potrafiła znaleźć recepty na Górników i tak będzie pewnie dziś.Mój typ wygrana gospodarzy.

 2. Rafał B.

  Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk liczba bramek +3,5 gola, kurs 3.40. Obydwie drużyny przegrały swoje mecze w kolejce inaugurującej rozgrywki Lotto Ekstraklasy.Stawiam na ciekawe spotkanie, które zostanie okraszone dużo liczbą strzelonych bramek.

 3. Helena

  W meczu Łęcznej z Lechia stawiam na Lechię .Przed tygodniem drużyna z Gdańska miała ochotę wygrać w Płocku ,niestety beniaminek okazał się za mocny.Dziś wygra Lechia 2-1

 4. Mirosław

  Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk-Obie strzelą/ilość goli (2.5) typ: tak/+2,5 -2.35

  Każda z drużyn może dzis wygrać .Moim zdaniem obie strzela i będzie powyżej 2,5 brami w meczu. zeszłym sezonie było 3-1 dla Łęcznej,dziś może wygrać Lechia..

 5. Rafał

  Łęczna – Lechia typ 1 kurs 3,7 . Lechia w pierwszym meczu rozczarowała. W poprzednim sezonie również w meczach wyjazdowych nie zachwycała. Łęczna wykorzysta atut własnego boiska i wygra z Lechią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *