Typujemy Final Six siatkarskiej Ligi Światowej!

Siatkarska Liga Światowa wkracza w decydującą fazę. Będziemy mieli przyjemność oglądać w niej reprezentację Polski! Z kim więc zmierzą się dzisiaj Biało-czerwoni, i co na temat wszystkich środowych pojedynków będą nam mieli do powiedzenia eksperci bukmacherscy Totolotka S.A.?

Spotkania Ligi Światowej rozpoczynamy od popołudniowego starcia reprezentacji Brazylii z Włochami. Rozpocznie się ono o godzinie 17:30. Pierwszy mecz w Final Six jest naprawdę ważny. Zwycięstwo to już niemal pewny awans do półfinału. Wiedzą coś o tym doświadczeni Brazylijczycy, którzy na pewno nie będą chcieli zacząć od porażki. Postawi ona ich w bardzo trudnej pozycji. Włosi również mają za cel zwycięstwo, ale to właśnie Canarinhos będą faworytami do zwycięstwa w tym pojedynku. A więc wygrana Brazylii, i gospodarze będą już jedną nogą z awansem do fazy pucharowej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Włochy to też silna reprezentacja, a więc na pewno czeka nas tutaj bardzo emocjonujące widowisko! Starcie Brazylii z Włochami będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Brazylii: 1,20_________________________________zwycięstwo Włochów: 3,65

Również w Polsacie Sport, a także w Polsacie otwartym czeka nas pojedynek Polaków z Francuzami. Jego początek o godzinie 20:30. Podopieczni Stefana Antigii nie występują w najsilniejszym składzie, ale gdyby nie fakt, że mieli zapewnione miejsce w Final Six, nie zdołali by się do niego zakwalifikować. Nic nie usprawiedliwia naszej słabej gry. Jeśli Polacy nie zaczną prezentować się lepiej, o awansie do półfinału będzie można tylko pomarzyć. Francja jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Ale przecież my potrafimy z nimi grać, i wygrywać! Tylko czy będziemy potrafili pokazać to na parkiecie, kiedy to wygrana reprezentacji Polski w piłkę siatkową, to ostatnio coś naprawdę rzadkiego, i bardzo trudno osiągalnego? Nie stoimy oczywiście na straconej pozycji, ale musimy wziąć się w garść! Tylko czy będziemy potrafili tego dokonać?

zwycięstwo Polski: 2,20____________________________________zwycięstwo Francji: 1,70

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań w siatkarskiej Lidze Światowej razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na środowe spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *