Typujemy finał EURO 2016!

W sobotę wieczorem zostanie rozegrany finał piłkarskich Mistrzostw Europy! Jak starcie Portugalii z Francją zapowiada się oczyma naszych ekspertów? Zapraszamy Państwa do wspólnego typowania tego pojedynku!

Przed nami ostatni mecz w Mistrzostw Europy. Portugalia zmierzy się w finale w Paryżu z Francją. Za sprawą Cristiano Ronaldo i rewelacyjnej gry Naniego w półfinale, w niedzielny wieczór czeka nas naprawdę bardzo emocjonujące spotkanie. Gospodarze tegorocznych Mistrzostw drogę do finału przeszli jak prawdziwa burza, po drodze pokonując bez trudu kolejne reprezentacje. Półfinałowy pojedynek z Niemcami był w ich wykonaniu prawdziwym popisem. Portugalia nie gra tak dobrze. Dość powiedzieć, że półfinał z Walią, był jej zaledwie pierwszym meczem w turnieju, który zdołała wygrać po dziewięćdziesięciu minutach. W poprzednich pięciu za każdym w regulaminowym czasie notowali remis. EURO 2016 jest rozgrywane we Francji. Trójkolorowi zdołali awansować do finału, ale to właśnie Portugalia będzie nominalnym gospodarzem tego spotkania. Mówi się, że to w tym starciu będzie się decydowało, kto otrzyma Złotą Piłkę za 2016 rok. Powalczą o nią więc wspomniany już Cristiano Ronaldo po stronie Portugalczyków, a także Antonin Griezmann z reprezentacji Francji. Który z tych znakomitych zadowników poprowadzi swoją reprezentację do triumfu w Mistrzostwach Europy? Początek spotkania: Portugalia – Francja, o godzinie 21:00. Mecz ten będzie transmitowany w TVP1, a także w Polsacie, Polsacie Sport, i Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Portugalii: 4,30____________remis: 3,15____________zwycięstwo Francji: 1,90

Typujemy finał EURO 2016 wspólnie z Totolotkiem! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na spotkanie Portugalii z Francją! https://www.totolotek.pl/zaklady-sportowe?CMP=Euro2016%20-%20mecze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *