Typujemy czwartkowe mecze towarzyskie wspólnie z Totolotkiem!

W czwartek czeka nas kolejna porcja piłkarskich spotkań towarzyskich. Kilka z nich zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Pierwszym spotkaniem, które zamierzamy Wam bliżej przestawić, jest pojedynek Mainz z Sevillą. W zespole z Andaluzji trwa prawdziwa rewolucja personalna. Z drużyną pożegnał się trener Unay Emery, oraz nasz Grzegorz Krychowiak. Obaj panowie wylądowali w PSG. Mówi się też, że na Gameiro również mają sporą chrapkę największe kluby Europy, z Barceloną na czele. Ruchy w Mainz wyglądają na tym tle naprawdę skromnie, ale i tak zespół wydaje się słabszy od swoich dzisiejszych przeciwników. Czy więc osłabiona Sevilla będzie jednak potrafiła odnieść dziś zwycięstwo? Przecież to ciągle naprawdę mocny zespół, Początek meczu: Mainz – Sevilla, o godzinie 19:30.

zwycięstwo Mainz: 2,70______________remis: 3,35______________zwycięstwo Sevilli: 2,25

Interesująco zapowiada się też pojedynek dwóch dobrych  znajomych z hiszpańskiej Primera Division: Celty Vigo i Realu Realu Valladolid. Obydwa mają za sobą udany sezon. Uwaga ta tyczy się zwłaszcza Celty. Jaką formę prezentują u progu startu kolejnych rozgrywek ligi hiszpańskiej? Według serwisów bukmacherskich, większe szanse na wygraną ma oczywiście zespół gospodarzy, ale przypomnijmy, że to tylko spotkanie towarzyski, a w takich bardzo często lubią padać rozmaite niespodzianki. Czy mamy prawo oczekiwać niespodziewanego rezultatu także i w spotkaniu Celty z Realem Valladolid? Jego początek zaplanowano na godzinę 20:00.

zwycięstwo Celty Vigo: 1,55________remis: 3,75________zwycięstwo Realu Valladolid: 4,95

W Neapolu płacz i zgrzytanie zębów. Kibice przeżywają prawdziwą traumę po tym, jak ich ulubieniec- Gonzalo Higuain, przeszedł do Juventusu. Fani Napoli masowo drą i palą jego koszulki, życzą mu wszystkiego najgorszego. Czy w takiej atmosferze Napoli, w którym zostało jeszcze przecież sporo klasowych piłkarzy, pokona piłkarskiego nowicjusza, jakim zdaje się być Virtus Entella? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinniśmy być świadkami bardzo pewnego zwycięstwa gospodarzy. Możemy liczyć tutaj na kanonadę strzelecką? Wszyscy będą się starali udowodnić, że bez Higuaina jednak istnieje życie, i ma się ono całkiem dobrze! Czy to się uda? Przekonamy się o tym już o godzinie 20:30, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo Napoli: 1,22__________remis: 5,25__________zwycięstwo Virtus Entella: 10,50

Zapraszamy Was do typowania czwartkowych spotkań towarzyskich razem wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza pełna oferta bukmacherska na dzisiejszy dzień czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *