Typujemy czwartkowe mecze towarzyskie

z5323289Q,pilka-nozna

Piłkarskie spotkania towarzyskie rozgrywane we czwartek prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Postanowiliśmy przybliżyć Wam te najbardziej interesujące.

Czy holenderskie Vitesse będzie potrafiło pokonać West Bromwich? Początek tego spotkania o godzinie 18:30. Zarówno jedni, jak i drudzy mają za sobą w miarę poprawny sezon w swoich ligach. Vitesse dopiero na finiszu przegrało walkę o Ligę Europy, natomiast West Brom. bez większych problemów zapewnił sobie ligowy był w Premier League. Kto będzie potrafił triumfować we wspólnym ich pojedynku? Przypomnijmy, że Vitesse to klub współpracujący z Chelsea Londyn. Oddawani są do niego piłkarze dobrze rokujący na przyszłość, ale tacy, którzy nie zmieścili się jednak w kadrze The Blues. Wydaje się więc, że zespół gospodarzy dysponuje trochę większym potencjałem od swoich dzisiejszych przeciwników. Czy będzie to potrafił potwierdzić na boisku?

zwycięstwo Vitesse: 2,25_________remis: 3,40_________zwycięstwo West Bromwich: 2,75

Ciekawie też powinno być przy okazji spotkania PSV z FC Porto. To dwa naprawdę silne zespoły, rokrocznie grające w fazie grupowej Ligi Mistrzów, i to nie tylko i wyłącznie oddające w niej punkty innym przeciwnikom. W ostatnim sezonie PSV Eindhoven zostało mistrzem Holandii. Smoki z Porto nie miały tyle szczęścia, ale trzecia pozycja w holenderskiej Eredivisie gwarantuje im kwalifikacje do Champions League, więc i ich będziemy mieli przyjemność oglądać w tych rozgrywkach. Jak więc zaprezentują się teraz we swoich wspólnym pojedynku? Przypomnijmy też, że to spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym boisku, a więc nie ma tu zdecydowanego faworyta do wygranej. PSV Eindhoven rozpocznie mecz z FC Porto o godzinie 21:00.

zwycięstwo PSV Eindhoven: 2,55_________remis: 3,20_________zwycięstwo FC Porto: 2,35

Późnym wieczorem (godzina 22:30), czeka nas też jeszcze do typowania mecz: Deportivo la Coruna – Celta Vigo. Dwa zespoły z hiszpańskiej Primera Division, z których na pewno lepsza piłkarsko jest Celta. Kilkunastu zawodników tego klubu wzięło jednak udział w EURO 2016, i z tego powodu powrócili do klubowych treningów nieco zmęczeni. Czego możemy się spodziewać po tym spotkaniu? Na pewno ofensywnego futbolu. Obie drużyny potrafią atakować, i na pewno będą chciały to zademonstrować na boisku. Sądzimy więc, że kilka bramek z jednej i z drugiej strony, to niemal pewnik. A jakiego zdania są typerzy Totolotka S.A.? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Deportivo la Coruna: 2,45______remis: 3,30______zwycięstwo Celty Vigo: 2,50

Typujemy mecze piłkarskie rozgrywane we czwartek razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza kompletna oferta kursowa oferta czeka już na Państwa tutaj!

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*