Typujemy czwartkowe mecze towarzyskie

Piłkarskie spotkania towarzyskie rozgrywane we czwartek prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Postanowiliśmy przybliżyć Wam te najbardziej interesujące.

Czy holenderskie Vitesse będzie potrafiło pokonać West Bromwich? Początek tego spotkania o godzinie 18:30. Zarówno jedni, jak i drudzy mają za sobą w miarę poprawny sezon w swoich ligach. Vitesse dopiero na finiszu przegrało walkę o Ligę Europy, natomiast West Brom. bez większych problemów zapewnił sobie ligowy był w Premier League. Kto będzie potrafił triumfować we wspólnym ich pojedynku? Przypomnijmy, że Vitesse to klub współpracujący z Chelsea Londyn. Oddawani są do niego piłkarze dobrze rokujący na przyszłość, ale tacy, którzy nie zmieścili się jednak w kadrze The Blues. Wydaje się więc, że zespół gospodarzy dysponuje trochę większym potencjałem od swoich dzisiejszych przeciwników. Czy będzie to potrafił potwierdzić na boisku?

zwycięstwo Vitesse: 2,25_________remis: 3,40_________zwycięstwo West Bromwich: 2,75

Ciekawie też powinno być przy okazji spotkania PSV z FC Porto. To dwa naprawdę silne zespoły, rokrocznie grające w fazie grupowej Ligi Mistrzów, i to nie tylko i wyłącznie oddające w niej punkty innym przeciwnikom. W ostatnim sezonie PSV Eindhoven zostało mistrzem Holandii. Smoki z Porto nie miały tyle szczęścia, ale trzecia pozycja w holenderskiej Eredivisie gwarantuje im kwalifikacje do Champions League, więc i ich będziemy mieli przyjemność oglądać w tych rozgrywkach. Jak więc zaprezentują się teraz we swoich wspólnym pojedynku? Przypomnijmy też, że to spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym boisku, a więc nie ma tu zdecydowanego faworyta do wygranej. PSV Eindhoven rozpocznie mecz z FC Porto o godzinie 21:00.

zwycięstwo PSV Eindhoven: 2,55_________remis: 3,20_________zwycięstwo FC Porto: 2,35

Późnym wieczorem (godzina 22:30), czeka nas też jeszcze do typowania mecz: Deportivo la Coruna – Celta Vigo. Dwa zespoły z hiszpańskiej Primera Division, z których na pewno lepsza piłkarsko jest Celta. Kilkunastu zawodników tego klubu wzięło jednak udział w EURO 2016, i z tego powodu powrócili do klubowych treningów nieco zmęczeni. Czego możemy się spodziewać po tym spotkaniu? Na pewno ofensywnego futbolu. Obie drużyny potrafią atakować, i na pewno będą chciały to zademonstrować na boisku. Sądzimy więc, że kilka bramek z jednej i z drugiej strony, to niemal pewnik. A jakiego zdania są typerzy Totolotka S.A.? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Deportivo la Coruna: 2,45______remis: 3,30______zwycięstwo Celty Vigo: 2,50

Typujemy mecze piłkarskie rozgrywane we czwartek razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza kompletna oferta kursowa oferta czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *