Totolotek Bonus King!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do skorzystania ze swojej oferty dziennych bonusów bukmacherskich. Oto co przygotowaliśmy dla Państwa na najbliższe dni!

Poniedziałek – 3% więcej za I ligę

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem szwedzkiej I ligi, i zwiększ swoją wygraną o 3%!

Wtorek – AKO Piłka nożna

Postaw we wtorek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Środa – Bonus za mecze towarzyskie!

Postaw w środę przynajmniej 50 złotych na dowolne mecze towarzyskie w piłce nożnej, i odbierz bonus w wysokości 5 złotych!

Czwartek – AKO Liga Europy

Postaw w czwartek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Europy, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 20 złotych.

I to już wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Mamy nadzieję, że bonusy Totolotka okażą się dla Was atrakcyjne, i chętnie z nich skorzystacie. Więcej o nich można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *