Superpuchar Polski z Totolotkiem!

We czwartek zostanie rozegrany Superpuchar Polski. Zmierzą się w nim zespoły Legii Warszawa i Lecha Poznań. Co na temat tego pojedynku mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Czy Legii uda się zdobyć potrójną koronę? To aż nieprawdopodobne, że nominalni gospodarze już od ośmiu lat czeka na trofeum za zdobycie Superpucharu Polski. W poprzednich latach to właśnie Kolejorz zgarniał ten puchar, a rywalizował najczęściej właśnie z Legią. Warto też powiedzieć, że będzie to już czwarte spotkanie pomiędzy Legią, a Lechem w tym roku. Przypomnijmy, że Legia od kilkunastu dni ma nowego szkoleniowca. Stanislaw Czerczesow rozwiązał kontrakt ze stołecznym zespołem, a na jego miejsce został zatrudniony Albańczyk- Besnik Hasi, znany z tego, że prowadził między innymi Anderlecht Bruksela. W poprzednich trzech zwycięstwo odnosił stołeczny klub. Czy podobnie będzie również i dzisiaj? A może to podopieczni Jana Urbana przerwą w końcu pechową dla nich passę? Będziemy mieć okazję przekonać się o tym już niebawem. Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań rozpocznie się o godzinie 17:30. Będzie on transmitowany na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 2,50_______remis: 2,95_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,75

Zapraszamy Was do wspólnego typowania meczu o Superpuchar Polski! Oferta bukmacherska Totolotka na spotkanie Legii Warszawa z Lechem Poznań czeka na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *