Środowe spotkania eliminacji Champions League, co typować?

Środa z eliminacjami do Ligi Mistrzów prezentuje się naprawdę interesująco. Czeka nas kilka spotkań, z których żadne nie zapowiada się nudno. Zapraszamy Was do zapoznania się z każdą parą trzeciej rundy kwalifikacyjnej, i wybrania czegoś najodpowiedniejszego dla siebie z pośród naprawdę atrakcyjnej oferty kursowej Totolotka. A tymczasem startujemy z przybliżeniem każdego środowego meczu.

O starciu AS Trencin z Legią Warszawa piszemy w innym miejscu. Oprócz spotkania mistrzów Polski, w środę czeka nas jeszcze pięć innych pojedynków. Poniżej przedstawiamy Wam każdą parę, wraz z godziną rozpoczęcia każdego ze spotkań, oraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W środowych meczach eliminacji Ligi Mistrzów zmierzą się więc ze sobą:

FC Astana – Celtic (godzina 16:00)

zwycięstwo FC Astana: 2,45____________remis: 2,95____________zwycięstwo Celtiku: 2,75

Rosenborg – APOEL Nikozja (19:15)

zwycięstwo Rosenborga: 1,85_______remis: 3,25_______zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 3,90

FC Astra Giurgiu – FC Kopenhaga (19:30)

zwycięstwo FC Astry Giurgiu: 3,00______remis: 3,00______zwycięstwo FC Kopenhagi: 2,25

Fenerbahce – AS Monaco (20:30)

zwycięstwo Fenerbahce: 2,35_________remis: 2,95_________zwycięstwo AS Monaco: 2,90

Olympiakos Pireus – Hapoel Beer Sheva (20:45)

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,30__remis: 4,50__zwycięstwo Hapoelu Beer Sheva: 7,50

Czy kazachska Astana będzie potrafiła osiągnąć dobry wynik z Celtikiem? Nie powinno to być trudne, wszakże Szkoci na wyjeździe potrafią przegrać nawet z zespołem z Gibraltaru… Łatwo za to nie powinno puść Rosenborgowi w rywalizacji z APOEL-em Nikozja. Hitem środowych meczów trzeciej rundy Champions Leaague z całą pewnością jest starcie Fenerbahce z Monaco. Czy w zespole francuskim w pierwszym składzie wyjdzie nasz Kamil Glik, i zatrzyma Robina van Persiego i inne gwiazdy drużyny tureckiej? Natomiast w starciu Olympiakosu Pireus z Hapoelem Beer Sheva powinno być gorąco, i to nie tylko ze względu na boiskowe wydarzenia. A czy gorąco będzie również w starciu Astry Giurgiu z FC Kopenhagą?

Typujemy spotkania eliminacji do Ligi Mistrzów wspólnie razem z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na każde z nich! Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *