Środowe mecze europejskich pucharów w Totolotku!

W środę w pierwszych rundach europejskich zostaną rozegrane dwa mecze, po jednym z Champions League, i z Ligi Europejskiej. Kto z kim zmierzy się w tych pojedynkach, i co na temat poszczególnych spotkań będą nam mieli  do  powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rozpoczynamy od przestawiania drużyn rywalizujących w Lidze Mistrzów. A tam czeka na nas pojedynek gibraltarskiego Lincoln FC z estońską Florą Tallin. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 19:45. Czy mistrz Estonii po wyjątkowo ciężko wywalczonym zwycięstwie w pierwszym meczu, zdoła awansować do drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Lincoln był bliski sprawienia sensacji, i przywiezienia korzystnego dla siebie rezultatu z Estonii. Ostatecznie doznał porażki, ale wynik 1:2, nie przekreśla szans na udany rewanż. Drużyny gibraltarskie swojej krótkiej historii występów klubów w europejskich jeszcze nigdy nie zdołały wyeliminować przeciwników, i awansować do następnej rundy Ligi Mistrzów, czy to Ligi Europejskiej. Czy Lincoln będzie potrafił przełamać ten impas?

zwycięstwo Lincoln FC: 2,65__________remis: 3,15__________zwycięstwo Flory Tallin: 2,45

Teraz już Liga Europejska, i mecz: Infonet Tallinn – Hearts. O tym meczu spotkaniu możemy się wypowiadać w bardzo podobnym tonie jak o powyższej rywalizacji Lincoln FC z Florą Tallin. Nasuwa się naprawdę sporo analogii. Występuje również drużyna estońska, wynik padł też identyczny, czyli 2:1, i tak samo będą go bronili goście, którzy są delikatnym faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w tym meczu. Czy ekipa Serc po słabym pierwszym meczu, będzie w stanie zapewnić swoim kibicom dawkę emocji i radości podczas przygody z europejskimi pucharami? Szkocji są w nieco uprzywilejowanej sytuacji. Przyjadą do Tallina z jednobramkową zaliczką. Spotkanie Infonet Tallinn z Hearts rozpocznie się o godzinie 17:45.

zwycięstwo Infonet Tallinn: 3,05__________remis: 3,05__________zwycięstwo Hearts: 2,20

Typujemy rezultaty spotkań europejskich pucharów wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na opisane przez nas spotkania. Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *