Środowe kwalifikacje do Champions League, co typować?

Środa, to kolejny dzień z eliminacjami do Ligi Mistrzów. Jakie mecze czekają nas tym razem, i jakie kursy przygotowaliśmy dla Was w naszym serwisie? Zapraszamy do lektury!

Ciekawie zapowiada się wiec spotkanie Rosenborga z Norrkoping. Norwegowie są faworytami tego pojedynku, jednak szwedzki Norrkoping absolutnie nie stoi tutaj na straconej pozycji. Do Trondheim przyjadą Mistrzowie Szwecji, a wiec czekają nas prawdziwie skandynawskie Derby. Obie drużyny przed tym spotkaniem zostały wzmocnione reprezentantami krajów, które brały dział w EURO 2016. Na pewno nie będzie więc tutaj nudno. Kto zdoła zwyciężyć w tym starciu? Będziemy mieli okazję przekonać się  o tym już niebawem! Początek meczu: Rosenborg – Norrkoping, o godzinie 19:15.

zwycięstwo Rosenborga: 1,60_________remis: 3,85_________zwycięstwo Norrkoping: 4,60

Kolejny ciekawy mecz w drugiej rundzie eliminacji do Champions League, to pojedynek Olimmpii Lublana z AS Trencin. Ten z kolei rozpocznie się o godzinie 20:30. Tutaj już trudnej wskazać przedmeczowego faworyta. Według ekspertów Totolotka, obie drużyny prezentują mniej więcej wyrównany poziom. Nieznaczną palmę pierwszeństwa zdecydowaliśmy się przyznać Olimpii, ale tylko dlatego, że rozegra ten mecz na własnym boisku. Jak więc będzie na boisku? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowaliście się uwzględnić na swoim kuponie bukmacherskim na środę?

zwycięstwo Olimpii Lublana: 2,45________remis: 2,95________zwycięstwo AS Trencin: 2,75

Piętnaście minut później, a więc o godzinie 20:45 czeka nas jeszcze rywalizacja Dundalk z Hafnarfjordur. Goście to półamatorski zespół, ale przestrzegamy przed lekceważeniem Islandczyków. Reprezentacja Anglii coś o tym wie! Irlandczycy jednak potraktują swojego dzisiejszego rywala całkiem serio, a jeśli tak, to mają większe szanse na wygraną. Czy Hafnarfiordur ma szansę na sprawienie niespodzianki? Będzie o nią bardzo trudno, ale przecież drużyna Dundalku, to nie jakieś piłkarskie Himalaje. Przy odrobinie szczęścia i zaangażowania w grę, z całą pewnością będzie można osiągnąć z nimi korzystny wynik. Czy stanie się tak właśnie dzisiaj?

zwycięstwo Dundalk: 1,70__________remis: 3,40__________zwycięstwo Hafnarfiordur: 4,30

Zapraszamy Was do wspólnego typowania środowych spotkań eliminacji Ligi Mistrzów. Pełna atrakcyjna oferta Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *