Spotkania polskich drużyn w Lidze Europy

W drugiej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej rywalizują dwie drużyny z Ekstraklasy. Wiele wskazuje na to, że do kolejnej fazy ma szansę awansować tylko jedna z nich, ale po kolei.

Po przegranej zero do trzech w pierwszym meczu, w Gliwicach, szanse Piasta na skuteczny rewanż kształtują się raczej słabo. Wiele wskazuje na to, że rewanż w Szwecji będzie drugim, i zarazem ostatnim spotkaniem Piastunek w Lidze Europy. Podopieczni… no właśnie, jakiego trenera…?, wybrali się do Goteborga zupełnie ale to zupełnie rozbity. Nie może być jednak inaczej, jeśli przegrywa w lidze z Cracovią aż jeden do pięciu. Być może zdarzy się jednak piłkarski cud, i Piast na terenie rywala będzie dał razy sprawić sporą niespodziankę, za jaką z całą pewnością zostałby uznany fakt wyeliminowania Goteborga. Spodziewamy się tutaj raczej otwartego meczu. Czy Piast pokaże wszystkim, że przedwcześnie został przez nich skreślony? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu: IFK Goteborg – Piast Gliwice, o godzinie 19:00. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć w TVP Sport.

zwycięstwo IFK Goteborg: 1,50________remis: 3,90________zwycięstwo Piasta Gliwice: 5,75

Teraz już godzina 21:05 i rywalizacja Zagłębia Lubin z Partizanem Belgrad. Podopieczni trenera Piotra Stokowca mają spore szanse na awans, a to z powodu remisu, jaki udało im się osiągnąć tydzień temu w Belgradzie. Wspomniany wynik jest tym bardziej cenny, że Miedziowi wywalczyli go, grając przez sporą ilość meczu w dziesięciu. Smaczkiem meczu Zagłębia z Partizanem jest też fakt, że w szegrgach drużyny gości będziemy mieli okazję podziwiać byłą gwiazdę Legii Warszawa- Miroslava Radovicia. Czy Rado przyłoży nogę do wyeliminowania Zagłębia z europejskich pucharów? Oby nie! Mamy nadzieję, że zwycięstwo będzie w tym meczu po stronie gospodarzy, i zdołają oni wywalczyć awans do kolejnej rundy Ligi Europy? Czy właśnie tak będzie? Pojedynek Zagłębia Lubin z Partizanem Belgrad będzie można zobaczyć na żywo również w TVP Sport.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,80_____remis: 3,05_____zwycięstwo Partizana Belgrad: 2,35

Typujemy rezultaty spotkań polskich drużyn w Lidze Europejskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na mecze Piasta i Zagłębia czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *