Sobotnie spotkania towarzyskie z Totolotkiem!

Jakie interesujące mecze towarzyskie czekają nas w sobotę? Zagrają ze sobą naprawdę uznane europejskie firmy, a więc z całą pewnością nie powinno być nudno! Zapraszamy Was do wspólnego typowania tych spotkań!

Ciekawie zapowiada się już popołudniowe spotkanie holenderskiego Feyenoordu Rotterdam z belgijskim Anderlechtem Bruksela. Rozpocznie się ono o godzinie 13:00. Naprawdę ciężko wskazać w nim faworyta do wygranej. Takiego zdania są przynajmniej eksperci Totolotka S.A., wyceniając szansę obu drużyn na wygraną mniej więcej po połowie. Dokładne wartości kursów na poszczególne możliwe rezultaty w naszym serwisie bukmacherskim będzie można zobaczyć oczywiście poniżej. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się włączyć do swych kuponów bukmacherskich na sobotę?

zwycięstwo Feyenoordu Rotterdam: 2,45_remis: 3,35_zwycięstwo Anderlechtu Bruksela: 2,50

Bardzo interesujące powinno być również starcie FC Basel z AS Monaco. To dwie naprawdę solidne drużyny, co roku walczące o najwyższe cele w swoich ligach. Większe szanse na krajowe tytuły mają oczywiście Szwajcarzy. Bazylea jest prawdziwym hegemonem w swojej lidze. Monaco natomiast rywalizuje o splendor głównie z PSG, ale wiadomo, że z góry jest w tym pojedynku na niejako przegranej pozycji. Ale w ich bezpośrednim meczu to jednak co innego! To właśnie zespołowi AS Monaco przyznaje się tutaj nieco większe szanse na zwycięstwo. Gospodarze jednak na pewno nie zrezygnują z uzyskania dobrego rezultatu. Co nam z tego wyniknie? Jesteśmy zdania, że naprawdę dobry mecz! Pojedynek Bazylei z AS Monaco rozpocznie się o godzinie 15:00.

zwycięstwo FC Basel: 2,60___________remis: 3,40___________zwycięstwo AS Monaco: 2,30

Natomiast już o godzinie 16:00 zapraszamy Was na mecz: Celtic – Wolfsburg. Obie drużyny zmuszone są lizać rany. Celtic po wstydliwej porażce w Lidze Mistrzów z amatorskim FC Lincoln (ma oczywiście jeszcze szansę na odrobinie start w rewanżu), Wolfsburg po generalnie całym słabym sezonie w swoim wykonaniu, w którym to nie zdołał się zakwalifikować nawet do Ligi Europy. Której drużynie przyjdzie to prościej, i będzie potrafiła dać chociaż odrobinę radości swoim kibicom? Faworytem oczywiście zespół Wilków, ale pamiętajmy jednak, że to mecz towarzyski, a w takich miano faworytów zazwyczaj znaczy niewiele. Oczekujemy tu przede wszystkim naprawdę dobrego widowiska. Która drużyna będzie potrafiła zakończyć go zwycięstwem?

zwycięstwo Celtiku: 3,75___________remis: 3,75___________zwycięstwo Wolfsburga: 1,75

Zapraszamy Was do wspólnego typowania sobotnich piłkarskich spotkań towarzyskich. Pełna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wszystkie z nich czeka już na Was w tym miejscu! Kliknij już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *