Sobotnie mecze towarzyskie w zakładach bukmacherskich

W oczekiwaniu na finał EURO 2016 zapraszamy Państwa do typowania piłkarskich spotkań towarzyskich, jakie zostaną rozegrane w sobotę. Zapowiedź tych najciekawszych możecie znaleźć w tym artykule!

Rozpoczynamy więc starciem drużyn portugalskich: FC Porto – Rio Ave. Rozpocznie się ono już o godzinie 11:30. Porto mimo nieco słabszego ostatniego sezonu, to w dalszym ciągu portugalska czołówka. Ten stan rzeczy nie zmieni się już chyba nigdy. Natomiast Rio Ave zaliczyło naprawdę dobry- jak na swój potencjał- sezon. Piąte miejsce zajęte na mecie przez ten zespół gwarantuje mu start w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej. W jakiej formie są obydwie drużyny? Skoro  reprezentacja Portugalii właśnie awansowała do finału Mistrzostw Europy, to chyba nie wypada im zagrać słabo. Liczymy zatem na dobre widowisko piłkarskie.

zwycięstwo FC Porto: 1,50____________remis: 4,00____________zwycięstwo Rio Ave: 5,00

Meczem dnia z całą pewnością jest starcie Lyonu z Zenitem Sankt Petersburg. Zespoły te mierzyły się w fazie grupowej ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Wtedy to zdecydowanie lepsza okazała się drużyna rosyjska. Czy podobnie będzie i dziś? Dodatkowym smaczkiem tej rywalizacji- a przynajmniej dla kibiców z Polski- będzie prawdopodobny występ w tym meczu naszego Macieja Rybusa. Reprezentant Polski podpisał kontrakt z Lyonem kilkanaście dni temu, i bardzo możliwe, że dziś właśnie zadebiutuje. Z jakim skutkiem? Czy Lyon zrewanżuje się Zenitowi za kiepskie spotkania w Champions League? Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Lyonu: 2,15______remis: 3,40______zwycięstwo Zenita Sankt Petersburg: 2,85

Swój wewnętrzny sparing mają też zespoły z francuskiej Ligue 1, a mówimy o spotkaniu Bastii i Ajaccio. Jego początek zaplanowano na godzinę 19:00. Nie są to oczywiście główne siły piłkarskie we Francji, dość powiedzieć, że Ajaccio właśnie zleciało z ligi. Ich starcia wywołują jednak zawsze spore emocje. Nie inaczej było w sezonie ligowym, gdzie po bardzo zaciętym ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami, goście zdołali pokonać Bastię 3:2. Czy podobnie będzie dzisiaj? Ajaccio zechce sobie choć trochę powetować spadek z francuskiej ekstraklasy, i powalczy tu o zwycięstwo?

zwycięstwo Bastii: 2,45_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Ajaccio: 2,70

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania sobotnich spotkań towarzyskich w piłce nożnej! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *