Sobotnie mecze towarzyskie w Totolotku

W sobotę zostanie rozegrany cały szereg piłkarskich spotkań towarzyskich. Zmierzą się w nich między innymi drużyny z Polski, czy z Francji. Jakie więc najciekawsze mecze przyjdzie nam dziś typować w Totolotku? Zapraszamy do naszej krótkiej zapowiedzi.

Poniżej prezentujemy najciekawsze według nas pary dzisiejszego popołudnia. Wybraliśmy dla Państwa pięć takich spotkań. Przedstawiamy je wszystkie, wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz wartościami kursowymi na poszczególne wyniki, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W sobotnie popołudnie zmierzą się więc ze sobą:

Lugano – Monaco (godzina 17:30)

zwycięstwo Lugano: 3,95____________remis: 3,55____________zwycięstwo Monaco: 1,75

Pogoń Szczecin – Hapoel Beer Sheva (17:30)

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,40_____remis: 3,40_____zwycięsto Hapoelu Beer Sheva: 2,50

FC Bourg Peronnas – Lyon (18:15)

zwycięstwo FC Bourg Peronnas: 4,55________remis: 4,20________zwycięstwo Lyonu: 1,55

Saint Etienne – Clermont (18:30)

zwycięstwo Saint Etienne: 1,60_________remis: 3,65_________zwycięstwo Clermont: 4,70

Ciekawie powinno być więc w meczach Lyonu i St.Etienne. Drużyny przygotowują się do nowego sezonu ligowego we Francji. Rozegrają sparingi drugoligowcami, i będą w nich oczywiście faworytami. Przedsezonowy sparing rozegra też inny przedstawiciel francuskiej Ligue 1- Monaco. Drużyna z Księstwa zmierzy się z Lugano. A jak poradzi sobie nasza Pogoń Szczecin z rywalizacji z izraelskim Hapoelem Beer Sheva?

Typujemy sobotnie piłkarskie spotkania towarzyskie wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na dzisiejsze pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *