Sobotnie mecze Ligi Światowej w Totolotku

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań barażowych o siatkarską Ligę Światową. Jakie mecze zostaną więc rozegrane w sobotę, i co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia nasi eksperci?

Rozpoczynamy więc od pojedynku reprezentacji Kanady i Turcji. Zarówno jedni i drudzy ocierali się już w przeszłości o grupę pierwszą Ligi Światowej, ale jakoś nigdy nie potrafili w niej zaistnieć na poważnie. Ten stan rzeczy  może się zmienić, ale dopiero od przyszłej edycji tych rozgrywek. Na chwilę obecną zdecydowanie lepsza wydaje się Kanada. Na potwierdzenie tych słów zerknijcie na przedmeczowe kursy, jakie można znaleźć w Totolotku. Jednoznacznie sugerują one, czyje zwycięstwo przewidują bukmacherscy eksperci. Czy jednak możemy liczyć tutaj na niespodziankę po stronie reprezentacji z nad Bosforu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu Kanady z Turcją o godzinie 17:00.

zwycięstwo Kanady: 1,25____________________________________zwycięstwo Turcji: 3,35

Również w drugim sobotnim meczu, tj., w starciu Portugalii z Holandią teoretycznie stosunkowo prosto jest wskazać zespół, który ma większe szanse na wygraną. Teoretycznie wszystkie atuty zdają się być po stronie reprezentacji Holandii. Oranje mają bardziej zaprawiony w bojach o wysoką stawkę skład. W tym kraju siatkówkę traktuje się coraz poważniej. Nie chcemy oczywiście skreślać szans Portugalczyków, ale prawda jest taka, że siatkówka w tym kraju, to w dalszym ciągu bardzo egzotyczny sport, i raczej nikt nie interesuje się nim na poważnie. Czy mimo to gospodarze będą w stanie sprawić tutaj dzisiaj niespodziankę, i powalczyć w zwycięstwo? Portugalia rozpocznie swoją rywalizację z Holandią o godzinie 20:00.

zwycięstwo Portugalii: 3,65________________________________zwycięstwo Holandii: 1,20

Typujemy końcowe rozstrzygnięcia siatkarskiej Ligi Światowej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta na mecze barażowe czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *