Sobotnie mecze Ligi Światowej w Totolotku!

W sobotę czekają nas kolejne spotkania w siatkarskiej Lidze Światowej. Najciekawsze pojedynki zaplanowano na godzinę 15:00, i późniejsze pory. Jakie więc najbardziej interesujące spotkania czekają nas dzisiaj, i jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Poniżej przedstawiamy Wam najbardziej interesujące według nas dzisiejsze pary. Oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego meczu, oraz wartościami kursów na poszczególne rezultaty, które można znaleźć w serwisie Totolotka. W najciekawszych sobotnich spotkaniach siatkarskiej Ligi Światowej zmierzą się więc ze sobą:

Brazylia – Belgia (godzina 15:00)

zwycięstwo Brazylii: 1,07____________________________________zwycięstwo Belgii: 5,75

Serbia – Argentyna (15:30)

zwycięstwo Serbii: 1,25__________________________________zwycięstwo Argentyny: 3,30

Finlandia – Kuba 17:40)

zwycięstwo Finlandii: 1,68____________________________________zwycięstwo Kuby: 1,98

Francja – Polska (18:00)

zwycięstwo Francji: 1,27____________________________________zwycięstwo Polski: 3,35

Iran – Włochy (18:30)

zwycięstwo Iranu: 2,10___________________________________zwycięstwo Włochów: 1,55

Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie Iranu z Włochami. Irańczycy gonią czołówkę Ligi Światowej. Włosi natomiast zajmują ostatnie miejsce, które gwarantuje kwalifikację do Final Six. Piersi w grupie są Serbowie, ale po przegranym meczu właśnie w Iranem, muszą się bardzo pilnować. Kolejna porażka zepchnie ich już najpewniej na drugie miejsce. A co z reprezentacją Polski? Czas najwyższy by Biało-czerwoni w końcu się obudzili i zanotowali zwycięstwo, które jest nam tak potrzebne! Czy stanie się to właśnie w meczu z Francją?

Typujemy siatkarską Ligę Światową wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza oferta na wszystkie sobotnie czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *