Rozpoczęcie I ligi w zakładach bukmacherskich

W piątek rozpoczyna zmagania polska Pierwsza Liga. Będziemy świadkami tylko jednego spotkania, ale wzbudza ono naprawdę spore emocje. Jak prezentuje się ono, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Mowa tutaj o pojedynku Miedzi Legnica z Górnikiem Zabrze. Rozpocznie się on o godzinie 20:30. Górnik to spadkowicz z Ekstraklasy. Nie chce jednak zbyt długo pozostać w tej klasie rozgrywkowej, a jeśli tak, musi zdobywać punkty już od pierwszych kolejek. Trzon zespołu został utrzymany, a nowo przybyli gracze powinni dodać odpowiedniej jakości, potrzebnej do zrobienia szybkiego awansu. Miedź oczywiście ma też swoje cele. Nadrzędnym z nich jest zaczęcie dobrze sezonu, i pokonanie Górnika. Gospodarze meczu od kilku sezonów Pierwszej Ligi są wymieniani jako jedni z głównych kandydaci do awansu, ale zazwyczaj przepadają już na początku, i potem walczą co najwyżej o środek tabeli I Ligi. w tym sezonie ma być jednak inaczej. Czeka nas tutaj na pewno bardzo emocjonujący pojedynek. Z jakim finałem? Oby z jak najlepszym dla naszych typerów! Dla którego z zespołów inauguracja rozgrywek okaże się bardziej udana? Spotkanie Miedzi Legnica z Górnikiem Zabrze będzie transmitowane na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,80______remis: 3,05______zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,50

Typujemy rozgrywki polskiej Pierwszej ligi wspólnie z Totolotkiem S.A.! Sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na całą pierwszą kolejkę tych rozgrywek. Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *