Półfinały tenisowego Wimbledonu wspólnie z Totolotkiem S.A.!

Dziś zostaną rozegrane półfinały tenisowego Wimbledonu. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i co na temat tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

I tak w pierwszym dzisiejszym półfinale Wimbledonu zmierzą się ze sobą Milos Raonic i Roger Federer. Ostatni raz ci tenisiści spotkali się dwa lata temu. Wówczas to Federer w dwóch setach pokonał Raonica. Czy historia się powtórzy? Według ekspertów bukmacherskich jest na to naprawdę spora szansa. Ale może jednak nie mamy racji, i to Kanadyjczyk, który poczyna sobie naprawdę bardzo udanie, stanie na drodze Federera, po jego ósmy triumf w Wimbledonie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek pojedynku Raonica z Federerem o godzinie 14:00.

zwycięstwo Milosa Raonica: 2,35_____________________zwycięstwo Rogera Federera: 1,55

Teraz już drugi półfinał. Zagrają w nim Tomas Berdych i Andy Murray. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, który z nich awansuje do finału. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Murray. Szkot to druga rakieta świata, i chociaż Berdych też jest wysoko z rankingu ATP, bo na pozycji numer 9, to jego szansę w tym pojedynku przedstawiają się raczej słabo. Szansą Bardycha może być to, że Murray myślami będzie już raczej w finale, gdzie jego przeciwnikiem będzie najpewniej Federer, i przez to może wyjść dziś na mecz z Berdychem nieco rozkojarzony. Ale i tak rozkojarzony Andy Murray na chyba większe szanse na wygraną niż w pełni skoncentrowany Tomas Berdych. Początek drugiego półfinału Wimbledonu zaplanowano na godzinę 16:00.

zwycięstwo Tomasa Berdycha: 5,50_________________zwycięstwo Andy’ego Murray’a: 1,12

Typujemy wyniki spotkań Wimbledonu wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza oferta na półfinały czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *