Piątkowe spotkania towarzyskie, co typować?

Jakie najciekawsze mecze towarzyskie zostaną rozegrane w piątek, i co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Osasuna zdołała powrócić do Primera Division. W ostatnim sezonie zajęła miejsce uprawniające do gry w barażach, i zdołała je wygrać. W jakiej formie jest były zespół naszego Jana Urbana? Będziemy mieli okazję przekonać się już od godziny 19:00, kiedy to rozpocznie swoją rywalizację w francuską Tuluzą. Goście nie są faworytem tego meczu, jednak absolutnie nie stoją tutaj na straconej pozycji. Jeśli Osasuna zagra z pełni zaangażowana, i dołoży do tego nieco szczęścia i umiejętności, jest w stanie wykręcić dobry wynik, i co najmniej nie przegrać w Tuzluzą. Przeciwnicy nie są też przecież jakąś wybitną drużyną. Co rok muszą się bronić przed spadkiem z Ligue 1. Można więc powiedzieć, że trafił swój na swego. Jakim rezultatem zakończy się pojedynek Tuluzy z Osasuną?

zwycięstwo Tuluzy: 2,05____________remis: 3,20____________zwycięstwo Osasuny: 3,20

Kanonierzy słyną z penetrowania francuskiego rynku transferowego. Niemal co roku trafiają do niego najbardziej uzdolnieni piłkarze francuskiej młodej generacji. Nie inaczej ma być i teraz. Niewykluczone, że Arsene Wenger ma już kogoś na oku, i będzie chciał przyjrzeć mu się dziś uważnie. Lens jest zespołem zdecydowanie gorszym od Arsenalu. Każdy inny rezultat niż pewna wygrana anglików będzie tu naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych szacownych typerów ma tutaj prawo taka się zdarzyć? Początek spotkania: Lens – Arsenal, o godzinie 20:00.

zwycięstwo Lens: 4,80__________remis: 3,80__________zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,55

Typujemy piątkowe mecze towarzyskie wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *