Piątkowe mecze Ligi Światowej w Totolotku!

Piątek to dzień decydujący o tym, czy reprezentacja Polski zdoła awansować do półfinału siatkarskiej Ligi Światowej. Bardzo paradoksalnie, gdyż dziś nie będziemy rozgrywać żadnego spotkania. O naszym losie zdecydują inni. Jakie więc mecze w Final Six Ligi Światowej czekają nas w ten dzień?

Nas najbardziej oczywiście interesuje mecz Serbii z Francją. Rozpocznie się on o godzinie 17:30. W tym spotkaniu sprawa jest dość skomplikowana. Biało-czerwoni rozegrali już dwa mecze, po których mają dwa punkty, i o jeden wyprzedzają Francuzów. Zwycięstwo reprezentacji Serbii spowoduje, że do półfinału Ligi Światowej awansują Polacy. Porażka sprawi, że Trójkolorowi przeskoczą nas w tabeli, i to oni będą się bić o podium. Spokojna może być już tylko Serbia. Ona bez względu na wszystko wywalczyła już awans. Kto do niej dołączy? Czy Francuzi będą potrafili podnieść się po bolesnej porażce z naszą reprezentacją, i tym razem to oni sięgną w tym pojedynku po wygraną? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Spotkanie: Serbia – Francja, będzie transmitowane na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Serbii: 2,50_____________________________________zwycięstwo Francji: 1,40

Teraz już druga grupa, a w niej pojedynek Brazylii z USA. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Stany zjednoczone przegrały pierwsze grupowe spotkanie z Włochami, a z uwagi na to, że Brazylia tych samych Włochów zdołała pokonać, i to za trzy punkty, są już jedną nogą poza Ligą Światową. Pozostanie w grze umożliwi im tylko zwycięstwo z Brazylią w stosunku trzy do zera, lub trzy do jednego. A i to też nie na pewno, bo w takim przypadku będziemy zmuszeni liczyć sety, i małe punkty. I wszystko było by ok., gdyby nie fakt, że to Canarinhos będą zdecydowanym faworytem ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa w tym meczu, także tych z Totolotka S.A.. Jakakolwiek wygrana reprezentacji Stanów Zjednoczonych będzie tutaj naprawdę sporym zaskoczeniem. Czy według naszych typerów ma szansę taka się wydarzyć?

zwycięstwo Brazylii: 1,25_____________________________________zwycięstwo USA: 3,10

Zapraszamy Was do wspólnego typowania decydujących starć w siatkarskiej Lidze Światowej! Oferta Totolotka S.A. na dzisiejsze pojedynki jest już dla Was dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *