Niedzielne mecze towarzyskie w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Jakie ciekawe towarzyskie pojedynki piłkarskie czekają nas do typowania w najbliższą niedzielę? Przynajmniej kilka z nich prezentuje się naprawdę interesująco. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Rozpoczynamy więc od meczu FC Koln z Malagą. Jeden ani drugi zespół nie zdołał w swojej lidze zająć miejsca uprawniającego go do gry w europejskich pucharach. Obu zabrało jednak do tego celu naprawdę niewiele, bo tylko Jednej pozycji, a więc zaledwie kilku punktów. To jednak paradoksalnie lepiej dla widowiska, gdyż teraz oba nie muszą się aż tak oszczędzać, a więc mamy prawo oczekiwać tutaj w miarę otwartego meczu. Z jakim finałem? Mamy nadzieję, że z jak najlepszym dla typujących w serwisie Totolotka S.A.. Życzymy Wam jak najbardziej trafnych zakładów na ten pojedynek. Spotkanie Koln z Malagą rozpocznie się o godzinie 14:00.

zwycięstwo FC Koln: 2,25_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Malgai: 3,00

Towarzyskim meczem dnia jest jednak z całą pewnością pojedynek Benfiki Lizbona z Wolfsburgiem. Rozpocznie się on o godzinie 18:15. Wilki są po słabym sezonie, szczególnie drugiej jego części. W dotychczasowych przedsezonowych spotkaniach towarzyskich również nie zachwycali. Benfika to zaś Mistrz Portugalii, zespół naprawdę bardzo solidny, i według bukmacherów, to właśnie nominalni gospodarze tego meczu będą mieli większe szanse na wygraną. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem. A jakie zdanie o meczu Benfiki Lizbona z Wolfsburgiem mają typerzy Totolotka? Jakie zdarzania z niego zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich na niedzielę?

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 2,40________remis: 3,25________zwycięstwo Wolfsburga: 2,60

Zostajemy w kręgu portugalskiej piłki, w końcu ligi Mistrzów Europy. Oto o godzinie 19:30 spotkają się z sobą dwaj przedstawiciele ligi Nos Sagres, a więc Pacos de Ferreira i Boavista Porto. Warto wspomnieć, że mecz ten odbędzie się na neutralnym terenie, co wyrównuje nieco szanse. To bardzo dobrzy starzy znajomi, z których w ostatnim sezonie wyższe miejsce w tabeli zajęła drużyna gospodarzy, dlatego też nie może dziwić fakt, że przedmeczowe kursy przeważają delikatnie na korzyść Ferreiry, o czym możemy się przekonać, spoglądając na poniższe ich zestawianie. Jeśli chodzi o serwis bukmacherski Totolotek S.A., to prezentują się one następująco:

zwycięstwo Pacos de Ferreira: 2,40______remis: 3,15______zwycięstwo Boavisty Porto: 2,60

Zapraszamy do typowania niedzielnych spotkań towarzyskich wspólnie z Totolotkiem! Naszą pełną ofertę kursową na wszystkie mecze w ten dzień można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *