Najciekawsze mecze II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy z Totolotkiem!

Zapraszamy do wspólnego typowania pierwszych spotkań drugiej rundy piłkarskiej Ligi Europejskiej! Jakie najciekawsze spotkania nas czekają, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Rozpoczynamy więc godziną 20:00, od spotkania: Maribor – Levski Sofia. To jasne, że faworytem serwisów bukmacherskich do wygranej w tym meczu będzie tutaj słoweński Maribor. Levski z całą pewnością nie zrezygnuje jednak ze sprawienia niespodzianki, i z osiągnięcia dobrego dla siebie rezultatu. Zwycięstwo, lub też co najmniej remis drużyny gości? Dlaczego nie! Bułgarzy- wbrew wszelkim pozorom, i przewidywaniom- na pewno nie stoją tutaj na straconej pozycji. Odrobina wysiłku, i szczęścia, połączonego z dobrą grą, i naprawdę wszystko z tym spotkaniu będzie możliwe!

zwycięstwo Mariboru: 1,45________remis: 3,70________zwycięstwo Levskiego Sofia: 6,50

Teraz już godzina 20:45, a wtedy odbędzie się pojedynek szkockiego Hibernians z duńskim Brondby Kopenhaga. Ten mecz wydaje się szczególnie ciekawy dla kibiców z Polski, a to dlatego, że w Brondby gra Kamil Wilczek, były król strzelców Ekstraklasy. Polak u progu nowego sezonu jest w naprawdę niezłej formie. W pierwszej rundzie Ligi Europejskiej, w dwumeczu z islandzkim  Valurem, udało mu się zdobyć jedną bramkę. Z Hibernians też raczej powinien rozpocząć mecz w pierwszym składzie. Czy i tym razem uda mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej? Na pewno będzie próbował! A czy Wy spróbujecie swych sił w typowaniu tego spotkania?

zwycięstwo Hibernians: 3,00______remis: 3,20______zwycięstwo Brondby Kopenhaga: 2,15

Ciekawie zapowiada się też spotkanie Austrii Wiedeń z albańskim Kukesi. Gospodarze są oczywiście zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, ale Kukesi to bardzo ambitna drużyna, z roku na rok prezentująca się coraz lepiej, również jeśli chodzi o rywalizację w europejskich pucharach. W zeszłym sezonie rywalizowała z nimi warszawska Legia, ale raczej nie chcemy pamiętać tego dwumeczu, i to nie przez pryzmat wyniku sportowego. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie w tym meczu naprawdę sporą niespodzianką. Czy ma taka szansę się tutaj wydarzyć? Początek spotkania Austrii Wiedeń z Kukesi zaplanowano na godzinę 21:05.

zwycięstwo Austrii Wiedeń: 1,20_________remis: 5,75_________zwycięstwo Kukesi: 10,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Ligi Europy. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na czwartek!

Comment (1)

  1. Ola

    Ja bym się takich wyników nie spodziewała. Dla mnie szok

    Odpowiedz

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*