Najciekawsze mecze II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy z Totolotkiem!

Zapraszamy do wspólnego typowania pierwszych spotkań drugiej rundy piłkarskiej Ligi Europejskiej! Jakie najciekawsze spotkania nas czekają, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Rozpoczynamy więc godziną 20:00, od spotkania: Maribor – Levski Sofia. To jasne, że faworytem serwisów bukmacherskich do wygranej w tym meczu będzie tutaj słoweński Maribor. Levski z całą pewnością nie zrezygnuje jednak ze sprawienia niespodzianki, i z osiągnięcia dobrego dla siebie rezultatu. Zwycięstwo, lub też co najmniej remis drużyny gości? Dlaczego nie! Bułgarzy- wbrew wszelkim pozorom, i przewidywaniom- na pewno nie stoją tutaj na straconej pozycji. Odrobina wysiłku, i szczęścia, połączonego z dobrą grą, i naprawdę wszystko z tym spotkaniu będzie możliwe!

zwycięstwo Mariboru: 1,45________remis: 3,70________zwycięstwo Levskiego Sofia: 6,50

Teraz już godzina 20:45, a wtedy odbędzie się pojedynek szkockiego Hibernians z duńskim Brondby Kopenhaga. Ten mecz wydaje się szczególnie ciekawy dla kibiców z Polski, a to dlatego, że w Brondby gra Kamil Wilczek, były król strzelców Ekstraklasy. Polak u progu nowego sezonu jest w naprawdę niezłej formie. W pierwszej rundzie Ligi Europejskiej, w dwumeczu z islandzkim  Valurem, udało mu się zdobyć jedną bramkę. Z Hibernians też raczej powinien rozpocząć mecz w pierwszym składzie. Czy i tym razem uda mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej? Na pewno będzie próbował! A czy Wy spróbujecie swych sił w typowaniu tego spotkania?

zwycięstwo Hibernians: 3,00______remis: 3,20______zwycięstwo Brondby Kopenhaga: 2,15

Ciekawie zapowiada się też spotkanie Austrii Wiedeń z albańskim Kukesi. Gospodarze są oczywiście zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, ale Kukesi to bardzo ambitna drużyna, z roku na rok prezentująca się coraz lepiej, również jeśli chodzi o rywalizację w europejskich pucharach. W zeszłym sezonie rywalizowała z nimi warszawska Legia, ale raczej nie chcemy pamiętać tego dwumeczu, i to nie przez pryzmat wyniku sportowego. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie w tym meczu naprawdę sporą niespodzianką. Czy ma taka szansę się tutaj wydarzyć? Początek spotkania Austrii Wiedeń z Kukesi zaplanowano na godzinę 21:05.

zwycięstwo Austrii Wiedeń: 1,20_________remis: 5,75_________zwycięstwo Kukesi: 10,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Ligi Europy. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na czwartek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *