Mecze Pucharu Polski w Totolotku

W sobotę zostaną rozegrane spotkania drugiej rundy piłkarskiego pucharu Polski. Jakie najciekawsze mecze nas czekają, i co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

W poprzedniej edycji Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec było jedną z największych jego rewelacji, dochodząc do półfinału tych rozgrywek. Klub z Pierwszej Ligi odpadł tam dopiero po rywalizacji z Lechem Poznań. W obecnym sezonie Zagłębie również ma olbrzymie apetyty na powtórzenie tego sukcesu. Wydaje się, że Legionowia Legionowo jest jak najbardziej do pokonania. To przecież przeciętny klub z II Ligi, który w zeszłym sezonie zajął dziesiątą pozycję w osiemnastozespołowej stawce. Zdaniem serwisów bukmacherskich, goście mają tu zdecydowanie większą szansę na sukces. A według Was? Legionowo rozpocznie swoją rywalizację z Zagłębiem Sosnowiec o godzinie 16:30. Pojedynek ten będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Legionowii Legionowo: 5,50_remis: 4,15_zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 1,50

Pół godziny później, a więc o godzinie 17:00 rozpocznie się rywalizacja Błękitnych Stargard Szczeciński z Bytovią Bytów. Czy trener Tomasz Kafarski znajdzie w końcu złoty środek, i Bytovia zacznie grać na miarę oczekiwać? Być może stanie się tak, jeśli chodzi przynajmniej o krajowy puchar. Goście są zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa, jak i do samego awansu do kolejnej rundy. Piękna przygoda Stargardu Szczecińskiego w Pucharze Polski? To już było, i zdaje się, że nieprędko powróci. Jeśli w ogóle… Czy przeciętniak Drugiej Ligi ma szansę z jednym z lepszych, i prężniejszych- przynajmniej na papierze- zespołów wyższej klasy rozgrywkowej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Błękitnych Stargard Szczeciński: 4,80_remis: 3,80_zwycięstwo Bytovii Bytów: 1,60

GKS Bełchatów jeszcze niedawno grał w Ekstraklasie. Ba, zdobył nawet wicemistrzostwo Polski. W ostatnich dwóch sezonach w klubie zaczęło dziać się bardzo źle, zleciał na łeb, na szyję. W obecnym sezonie przystąpi do rozgrywek ligowych zaledwie na poziomie Trzeciej Ligi. Czy będzie w stanie skutecznie rywalizować w drugiej rundzie Pucharu Polski z takim mocarzem, jakim wydaje się pierwszoligowa Miedź Legnica? W drużynie gości nadal grają uznani zawodnicy, znani nie tylko z polskich boisk. Miedź ma tego pecha, że jej skład jest bardzo niezgrany, każdy stara się grać raczej pod siebie, zapominając przez to o dobru zespołu. Może jednak Puchar Polski okaże się dla nich przepustką do sukcesu? W każdym razie Miedź, to faworyt bukmacherów do awansu do następnej rundy Pucharu Polski. Czy będzie potrafił potwierdzić te przewidywania? Mecz GKS-u Bełchatów z miedzią Legnica rozpocznie się o godzinie 17:30

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,65_____remis: 3,25_____zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Polski. Nasza pełna oferta na sobotnie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *