Mecze polskich klubów w Lidze Europejskiej!

W drugiej rudzie eliminacji Ligi Europy zagrają dziś dwa zespoły z Polski. Na jakich rywali trafiły Zagłębie Lubin, i Piast Gliwice, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych pojedynkach pod kątem zakładów bukmacherskich?

Aż dziewięć bitych sezonów czekało lubińskie Zagłębie aby ponownie zagrać w europejskich pucharach. W pierwszej rundzie Miedziowym, choć nie bez problemów, ale jednak udało się wyeliminować bułgarską Slawię Sofia. Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie, gdyż przez nimi dwumecz z serbskim Partizanem Belgrad. Czy drużyna pod wodzą trenera Piotra Stokowca poradzi sobie z tym doświadczonym, i mającym bardzo bogatą historię, ale w ostatnich latach prezentującym się nienajlepiej rywalem? Przekonamy się o tym już niebawem! Do zespołu dołączył już Filip Stażyński, który przebywał z reprezentacją Polski na EURO 2016. Czy wystąpi on dzisiaj od pierwszej minuty spotkania? Początek meczu Zagłębia w Lidze Europy o godzinie 20:15. Pojedynek z Partizanem Belgrad będzie transmitowany w TVP Sport.

zwycięstwo Partizana Belgrad: 1,65_____remis: 3,45_____zwycięstwo Zagłębia Lubin: 4,55

Teraz już zajmiemy się meczem Piasta Gliwice. Będzie to jego drugie podejście do europejskich pucharów. Trzy lata temu Piastunki odpadły w tej samej fazie rozgrywek Ligi Europejskiej z kazachskim Karabachem Agdam. Zaczynami wtedy jednak od pierwszej rundy eliminacyjnej, a w niej nie mieli większych kłopotów z pokonaniem swojego przeciwnika. Czy Piast który w zeszłym sezonie był największą niespodzianką polskiej Ekstraklasy będzie w stanie przedłużyć swoją europejską przygodę? Z drużyną pożegnał się już Kamil Vacek, który został oddelegowany do drugiego zespołu Sparty Praga. Niepewna jest też przyszłość Martina Nespora. Czy wobec takich osłabień Piastunki mają szansę powalczyć dzisiaj z naprawdę solidnym zespołem, jakim jest szwedzki Goteborg? Coś o tym przeciwniku mogą powiedzieć piłkarze Śląska Wrocław, którzy w poprzedniej edycji Ligi Europejskiej zostali wyeliminowali właśnie przez tego przewiniła. Czy więc Piast Gliwice będzie w stanie pomścić kolegów z Ekstraklasy? Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,70_________remis: 3,05_________zwycięstwo Goteborga: 2,40

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań polskich drużyn w Lidze Europy. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na mecze Zagłębia Lubin i Piasta Gliwice!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *