Mecz Zagłębia Lubin z Sonderjyske, co typować?

W trzeciej rundzie Ligi Europy ostał się nam już tylko jeden zespół z Polski. Chodzi oczywiście o Zagłębie Lubin, które rozegra dzisiaj u siebie pojedynek z duńskim Sonderjyske. Co do powiedzenia o tym spotkaniu mają nam eksperci Totolotka, i czego możemy się w nim spodziewać, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Zagłębie Lubin na swoim stadionie wygrało siedem ostatnich meczów ligowych z rzędu. Do tego dochodzi jeszcze dobra gra w pierwszej i drugiej rundzie Ligii Europejskiej. Tydzień temu udało się wyeliminować Partizan Belgrad, do tego dołożyć dwie wygranych w polskiej Ekstraklasie, a więc nic dziwnego, że Miedziowi przystępują do kolejnego meczu Ligi Europejskiej w roli faworytów. A jeśli dodamy do tego fakt, że Filip Starzyński stał się już pełnoprawnym piłkarzem Zagłębia, co zresztą uczcił piękną bramką w Poznaniu przeciwko Lechowi, to z Lubinie jawi się nam prawdziwe piłkarskie Eldorado! I cały problem w tym, że Sonderjyske na pewno nie zamierza się temu beztrosko przyglądać. Jednak z całą pewnością jest to drużyna do pokonania. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem, a na razie zachęcamy Was do wspólnego typowania tego pojedynku! Na mecz Zagłębia Lubin z Sonderjyske zapraszamy Państwa do TVP Sport. Jego początek o godzinie 19:00.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,85________remis: 3,35________zwycięstwo Sonderjyske: 4,05

Zapraszamy do typowania pojedynku Zagłębia Lubin z Sonderjyske wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Po kliknięciu tutaj, będziecie mogli przejrzeć naszą pełną ofertę na ten mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *