Liga Światowa w zakładach bukmacherskich!

W niedzielę rozgrywamy kolejne spotkania siatkarskiej Ligi Światowej. Jakie więc ciekawe pojedynki zostaną rozegrane w ten dzień, i co ciekawego na ich temat będą nam mieli eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Te naprawdę interesujące spotkania rozpoczną się od godziny 15:00. Wtedy to zmierzą się ze sobą reprezentacje Belgii i Polski. W późniejszych godzinach też będzie naprawdę bardzo ciekawie i emocjonująco! Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze pojedynki rozgrywane w niedzielę. Oczywiście wraz z dokładną godziną ich rozpoczęcia, oraz wartościami liczbowymi kursów, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka S.A.. Dzisiejszego dnia w siatkarskiej Lidze Światowej zmierzą się więc ze sobą:

Belgia – Polska (godzina 15:00)

zwycięstwo Belgii: 2,80_____________________________________zwycięstwo Polski: 1,40

Włochy – Serbia (15:30)

zwycięstwo Włochów: 1,60__________________________________zwycięstwo Serbii: 2,10

Finlandia – Kanada (17:10)

zwycięstwo Finlandii: 2,50__________________________________zwycięstwo Kanady: 1,40

Francja – Brazylia (18:00)

zwycięstwo Francji: 1,75___________________________________zwycięstwo Brazylii: 1,90

Iran – Argentyna (18:30)

zwycięstwo Iranu: 1,40__________________________________zwycięstwo Argentyny: 2,60

USA – Rosja (19:40)

zwycięstwo USA: 1,50_______________________________________zwycięstwo Rosji: 2,25

Naprawdę spore emocje powinny towarzyszyć starciu Francji z Brazylią. To absolutny hit niedzieli. Trójkolorowi zdołali pokonać Polskę, dzięki czemu w tabeli Ligi przeskoczyli reprezentację Serbii, i do spółki właśnie z Canarinhos zajmują pierwsze miejsce. A co z tą Polską? Już dawno nie zaznaliśmy smaku zwycięstwa. Zaskakująco długo, jak na naszą reprezentację… Jeśli nie pokonamy Belgii, będziemy już w arcytrudnej sytuacji. Ciekawie zapowiada się również wieczorne spotkanie Stanów Zjednoczonych z Rosją. To jeden z klasyków Ligi Światowej, jak i całej siatkówki. Która reprezentacja będzie potrafiła tym razem rozstrzygnąć je na swoją korzyść?

Typujemy Ligę Światową wspólnie z Totolotkiem! Sprawdź ofertę naszego serwisu, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie na wszystkie niedzielne mecze! Można ją znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *