Liga Europejska w piłkarskich zakładach bukmacherskich

Zapraszamy Was do typowania czwartkowych spotkań rewanżowych drugiej rundy piłkarskiej Ligi Europy. Oto jakie najciekawsze spotkania czekają nas do rozegrania, i co na ich temat będą mieli nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.

Ciekawie zapowiada się więc rywalizacja białorusko-węgierka: Torpedo Zhodino – VSC Debreczyn. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Debreczyn, ale przypomnijmy, że przegrał on spotkanie na własnym boisku w stosunku jeden do dwóch, i teraz awans daje mu tylko zwycięstwo, i to większe niż 1:0. Teoretycznie nie powinno być to trudne zadanie, ale teoria teorią, a praktyka… No właśnie! Jedno jest pewne- w tym meczu na pewno nie będzie nudno. Nastawiamy się na sporą ilość bramek. Który zespół będzie potrafił zdobyć ich więcej, i zameldować się w kolejnej rundzie Ligi Europy? Początek spotkania Torpedo Zhodino z Debreczynem zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Torpedo Zhodino: 3,15_____remis: 3,25_____zwycięstwo VSC Debreczyn: 2,05

Teraz już również bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek norwesko-duński, w którym zmierzą się ze sobą Stromsgodset i Sonderjyske. Rozpocznie się on o godzinie 19:00. Z lepszym rezultatem przystępują do niego goście, którzy swój pierwszy mecz zdołali wygrać dwa do jednego. Drużyna Stromsgodset nie jest jednak słabym zespołem, i w spotkaniu u siebie będzie zdecydowanym faworytem serwisów bukmacherskich do odniesienia zwycięstwa. Oczywiście Sonderjyske również może zaskoczyć, i zdobyć bramkę, a wtedy gospodarze będą już w bardzo trudnej sytuacji. Nie zapowiada się jednak tutaj zbyt otwarty mecz. Kluczem do sukcesu może być tutaj zdobycie jednej jedynej bramki. Która drużyna będzie potrafiła ją strzelić?

zwycięstwo Stromsgodset: 1,75________remis: 3,50________zwycięstwo Sonderjyske: 3,95

Kto by się spodziewał, że taki zespół jak Slavia Praga przegra swój pierwszy mecz II rundy Ligi Europejskiej z Levadią Tallin, i to aż 1:3? A jednak tak się stało, i Czesi będą zmuszeni gonić wynik? Czy go dogonią? Zadanie nie wydaje się niemożliwe, ale jeśli goście postawią zasieki obronne, może być naprawdę ciężkie do zrealizowania. O ile samo zwycięstwo Slavii jest dość prawdopodobne, o tyle rozprawienie się z estońskim rywalem co najmniej trzeba bramkami może (ale wcale nie musi), wykraczać poza jej możliwości. Gospodarze na pewno podejmą jednak walkę, i nie odpuszczą swojemu przeciwnikowi aż do końca! Z jakim skutkiem? Będziemy mogli przekonać się o tym już niebawem! Rywalizacja Slavii Praga z Levadią Tallin rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Slavii Praga: 1,12________remis: 6,50________zwycięstwo Levadii Tallin: 15,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Europejskiej! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie czwartkowe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *