Kwalifikacje Ligi Europejskiej w Totolotku

Dziś czekają nas także niektóre rewanże w pierwszej rundzie piłkarskiej Ligi Europy. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Najpierw więc Birkirkara FC podejmie zespół Siroki Brijeg. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:45. Łatwo tu wskazać faworyta. Jest nim drużyna gości. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł jednak wynik 1:1, i Maltańczycy z Birkirkary nie są tu wcale bez szans. Jeśli zagrają na bezbramkowy remis, może im się to opłacić. Ich atutem jest to, że to właśnie Siroki musi zaatakować od pierwszych minut. Gospodarze natomiast mogą spokojnie się bronić, a kiedy nadarzy się okazja do ataku, wyprowadzić skuteczny kontratak. Czy właśnie taki scenariusz został przewidziany na mecz maltańskiej Birkirkary FC z bośniackim Siroki Brijeg?

zwycięstwo Birkirkary FC: 4,40_________remis: 3,40_________zwycięstwo Siroki Brijeg: 1,70

Kwadrans później, a więc o godzinie 18:00 czeka nas rywalizacja Chikhura Sachk z Zimbru Chisinau. Sytuacja w tej parze wydaje się zupełnie otwarta. Determinuje to wynik pierwszego meczu (1:0). Awans uzyskają ci, którzy zachowają więcej zimnej krwi, i będą potrafili zagrać mądrzej, i wypunktować rywala. Faworytem bukmacherów jest Chikhura Sachk, ale niewykluczone, że Zimbru Chisinau zagra otwartą piłkę, i powalczy o sprawienie niespodzianki, za jaką- sądząc po przedmeczowych kursach- został by uznany fakt wygranej lub remisu gości. Przypomnijmy, że jednobramkowe zwycięstwo 2:1, lub większe, daje awans do kolejnej rundy właśnie drużynie Zimbru.

zwycięstwo Chikhura Sachk: 1,65______remis: 3,35______zwycięstwo Zimbru Chisinau: 4,95

I jeszcze godzina 18:45, i mecz: Jeunesse Esch – St. Patricks. Tydzień temu irlandzkie Sant Patricks wymęczyło domową wygraną z luksemburskim Jeunesse Esch. Przeciwnicy zapowiadają, że tym razem będzie inaczej, i zwycięstwo przypadnie w udziale właśnie im. O to będzie jednak bardzo trudno. Chociaż Jeunesse Esch zagra ten mecz u siebie, na pewno nie będzie faworytem. Według ekspertów Totolotka będzie to stracie, w którym minimalnym faworytem są jednak goście. A jakiego zdania się nasi typerzy? Jakie zdarzenia ze spotkania Jeunesse Esch z St.Patricks zdecydowali się uwzględnić na swym kuponie bukmacherskim na wtorek?

zwycięstwo Jeunesse Esch: 2,90_________remis: 3,10_________zwycięstwo St.Patricks: 2,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego obstawiania Ligi Europejskiej! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na mecze dzisiejszego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *