Grany piątek w polskiej Ekstraklasie

Co ciekawego czeka nas w drugiej kolejce polskiej LOTTO Ekstraklasy? Rozpoczynamy jak zwykle od dwóch spotkań rozgrywanych w piątek.

Rozpoczynamy więc od meczu Pogoni Szczecin z Koroną Kielce. To spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 18:00. Obie drużyny początek sezon nie mogą uznać za udany, zaliczyły po falstarcie. W pierwszej kolejce Korona Kielce uległa Zagłębiu Lubin aż jeden do pięciu, a Portowcy przegrały dwa do jednego z Wisłą Kraków. Piątkowe spotkanie rozpoczynające drugą kolejkę LOTTO Ekstraklasy dla obu ekip jest szansą na pierwsze ligowe punkty w nowym sezonie. Który zespół wyciągnął lepsze wnioski z przed tygodnia, i pokusi się o wygraną w szczecinie? Zdaniem ekspertów Totolotka S.A., większe szanse mają na to gospodarze. Pogoń to naprawdę solidny zespół, jeden z kandydatów do zakwalifikowania się do europejskich pucharów. Czy będzie potrafiła potwierdzić to na boisku, i zdoła pokonać Kielczan? do Pojedynek Pogoni z Koroną będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 1,50_______remis: 3,85_______zwycięstwo Korony Kielce: 6,50

Teraz już Canal+ Sport, i mecz: Arka Gdynia – Wisła Kraków. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Biała Gwiazda sezon zaczęła od zwycięstwa przed własną publicznością z Pogonią Szczecin, o czym wspomnieliśmy już powyżej. W piątkowy wieczór czeka ją na pewno nie łatwe spotkanie z beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy- Arką Gdynia. Dla Arkowców początek sezonu zaczął się od zimnego prysznicu w Niecieczy. Pierwsze koty już jednak za płoty, i teraz przydało by się zdobyć już swoje pierwsze punkty w nowym sezonie. Nie będzie to łatwe zadanie, ale na pewno do wykonania. Jak spisze się ekipa trenera Grzegorza Nicińskiego podczas pierwszego swojego domowego meczu w Gdynii? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Arki Gdynia: 2,65________remis: 3,10________zwycięstwo Wisły Kraków: 2,65

Typujemy piątkowe spotkania polskiej Ekstraklasy z Totolotkiem! Nasza pełna oferta czeka już na Ciebie tutaj!

Komentarzy (12)

 1. Mieczysław

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Liczba bramek 1 połowa typ: Powyżej 1,5-3.20

  Spotkanie dwóch mocnych ekip powinno dostarczyć sporych emocji.W zeszłym sezonie Korona prowadziła 2-0 do przerwy ,by później przegrać 3-2.Moim zdaniem dziś do przerwy powinno paść minimum 2 bramki.

 2. Mieczysław

  Arka Gdynia – Wisła Kraków-Obie drużyny strzelą w 1 połowie typ: Tak-5.64

  Szykuje się zaciety mecz.Wisłą będzie chciała zdobyć kolejne 3 punkty a Arka wygrać mecz u siebie.Moim zdaniem obie drużyny strzela w 1 połowie.

 3. Grzegorz

  Arka – Wisła 2H (-1,5) kurs 5,0
  Stawiam na dojrzałość Wisły i skuteczne akcje Brożka i Małeckiego. W Arce są solidni piłkarze ale nie na ekstraklasę.

 4. Grzegorz

  Pogoń – Korona 2 kurs 5,40
  Zaryzykuję, że Korona się dziś spręży po batach w Lubinie. Dwa razy dostać po tyłku wysoko do zera raczej niemożliwe. Może jakaś kontra gości przyniesie powodzenie bo nie widzę w Pogoni takiego błysku jak w poprzednim sezonie.

 5. Helena

  Arka Gdynia – Wisła Kraków-Dokładny wynik typ: 0-1-5.50

  Skromne ale w pełni zasłużone zwycięstwo Wisły w Gdyni.Wisła dwukrotnie wygrała mecze po 1-0 z Arka w Gdyni i dlatego taki mój typ.

 6. Helena

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Dokładny wynik typ: 2-0-6.50

  Obie drużyny przystąpią do tego meczu mocno skoncenntrowane gdyż obie przegrała swoje mecze wyjazdowe w 1 kolejce.Mocniejszą ekipa wydaje się być Pogoń i to gospodarze powinni wygrać mecz.Mój typ to 2-0 dla Pogoni.

 7. Mirosław

  Arka Gdynia – Wisła Kraków-Wynik meczu 1X2 typ: 2 -2.65

  W meczu Arki z Wisła typuje zwycięstwo gości.Wisła po dobrym starcie u siebie będzie chciała podtrzymać zwycięska passę.Bilans dotychczasowych spotkań to 3 zwycięstwa Arki,3 remisy i 7 zwycięstw Wisły Kraków.

 8. Mirosław

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Wynik meczu 1X2 typ: 1 -1.62

  W meczu Pogoni z Korona typuję zwycięstwo gospodarzy.Obie drużyny przegrały swoje mecze na wyjazdach.O ile Pogoń pozostawiła dobre wrażenie w Krakowie.to Korona poniosła sromotną klęskę w Lubinie[4-0]

 9. Rafał

  Arka – Wisła typ 1 kurs 2,65. Arka po porażce w pierwszej kolejce będzie chciała za wszelką cenę wygrać. Gdynian do do walki dodatkowo będą zagrzewać kibice. Po zaciętym meczu typuje zwycięstwo Arki

 10. Rafał

  Pogoń – Korona typ 3:1 kurs 12 . Pogoń po minimalnej porażce w 1 kolejce będzie chciała wygrać przed własną publicznością. Korona po wysokiej porażce w pierwszej kolejce przegra wysoko również drugi mecz wyjazdowy.

 11. Rafał B.

  Arka Gdynia – Wisła Kraków DW 1:1,kurs 5.50.Mecz beniaminka z Wisłą powinien być ciekawy.Gdynianie z pewnością zechcą zatrzeć pamięć o porażce z Termalicą i powalczą o ligowe punkty.Stawiam na ich podział.

 12. Rafał B.

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce DW 1:1, kurs 8.00. Obydwie drużyny przegrały w I kolejce i zechcą powalczyć o ligowe punkty.Stawiam na remis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *