Czwartkowe spotkania Ligi Światowej, co typować?

Pierwszy dzień rywalizacji w Final Six Ligi Światowej był dla reprezentacji Polski bardzo udany. Biało-czerwoni pokonali Francję, jak teraz poradzą sobie z Serbią, i jaki jeszcze mecz do typowania nas czeka?

Reprezentacja Włoch przegrała swój pierwszy mecz w Final Six z Brazylią. Italia jest teraz pod ścianą. Jeśli nie pokona Stanów Zjednoczonych, i to do zera, pożegna się z marzeniami o występie w półfinale turnieju. By tak nie było, potrzebne jest zwycięstwo 3:0 lub co najwyżej 3:1. Jak tego jednak dokonać, kiedy reprezentacja USA dysponuje naprawdę dobrym składem, i na pewno nie przebyła tak długiej drogi do Polski, by już zaraz wracać do domu za ocean. Tak, czy inaczej, to właśnie Amerykanie są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w meczu z Włochami. Opinię tę podzielają też eksperci Totolotka, przygotowując wartości przedmeczowych kursów na poziomie, jaki prezentujemy Wam poniżej. USA rozpocznie swój pojedynek z Włochami o godzinie 17:30. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo USA: 1,30___________________________________zwycięstwo Włochów: 3,05

Teraz już nasza drużyna narodowa, która rozegra mecz z Serbią. Rozpocznie się on o godzinie 20:30, i będzie transmitowany również w Polsacie Sport, a także w Polsacie. Po heroicznym boju z Francją, czeka nas dziś wcale nie łatwiejsze zadanie. Zwycięstwo z Francją na pewno bardzo podbudowało nasze nadszarpnięte ostatnio morale. Czy na tyle, by móc pokonać dzisiaj reprezentację bardzo groźnej Serbii? Rywale także myślą o zwycięstwie. I szczerze powiedziawszy, chyba będą go bliżsi. Szczególnie po tym jak dobrze zaprezentowali się w regularnym sezonie tegorocznej Ligi Światowej. Przypomnijmy, że Serbia zajęła tam trzecie miejsce, tracąc przodownictwo dopiero na samym finiszu. Natomiast nam poszło tam naprawdę słabo. Czy więc karta ma szansę dzisiaj się odwrócić? A jakiego zdania są nasi  typerzy? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się włączyć do swoich kuponów bukmacherskich na czwartek?

zwycięstwo Polski: 1,80_____________________________________zwycięstwo Serbii: 1,80

Typujemy wyniki spotkań siatkarskiej Ligi Światowej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wyżej opisane spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *