Czwartkowe mecze Ligi Europejskiej w Totolotku

Dzisiejsze mecze trzeciej rundy Ligi Europejskiej prezentują się naprawdę ciekawie. Na tym etapie rozgrywek do gry wchodzi już kilka naprawdę uznanych europejskich marek, a więc na pewno nie będzie nudno. Oto jakie- zdaniem ekspertów Totolotka S.A.- czekają nas najciekawsze pojedynki pod względem zakładów bukmacherskich.

Poniżej przedstawiamy Wam najbardziej emocjonujące pary III rundy Ligi Europy. Oczywiście jak zawsze: z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz wartościami liczbowymi kursów, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka S.A. W czwartkowe późne popołudnie i wieczór w Lidze Europejskiej zmierzą się więc ze sobą:

AEK Larnaka – Spartak Moskwa (godzina 17:00)

zwycięstwo AEK-u Larnaka: 3,45_____remis: 3,20_____zwycięstwo Spartaka Moskwa: 2,10

Slavia Praga – Rio Ave (19:00)

zwycięstwo Slavii Praga: 2,05___________remis: 3,20___________zwycięstwo Rio Ave: 3,55

Luzern – Sassuolo (19:45)

zwycięstwo Luzern: 2,80____________remis: 3,15____________zwycięstwo Sassuolo: 2,45

Hertha Berlin – Brondby Kopenhaga (20:15)

zwycięstwo Herthy Berlin: 1,45_____remis: 4,15_____zwycięstwo Brondby Kopenhaga: 7,00

St.Etienne – AEK Ateny (21:00)

zwycięstwo St.Etienne: 1,60_________remis: 3,50_________zwycięstwo AEK-u Ateny: 5,25

Spartak Moskwa jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa z AEK Larnaka, ale gospodarze na pewno nie zrezygnują z walki o zwycięstwo. Tak samo jak inny grecki klub- AEK Ateny. Nie daje się mu zbyt wiele szans w wyjazdowym meczu z St.Etienne, ale przy odrobinie szczęścia… Ciekawie zapowiada się także rywalizacja czeskiej Slavii Praga z portugalskim Rio Ave. O ile goście są faworytem do awansu do kolejnej rundy, o tyle większe szanse na zwycięstwo w pierwszym meczu między tymi drużynami przyznaje się jednak Slavii. I jeszcze mecz szwajcarskiego Luzern z Sassuolo, oraz Herthy Berlin z Brondby Kopenhaga. Czy rewelacja ostatniego sezonu włoskiej Serie A zawojuje również europejskie puchary, a Ondrej Duda, który przeszedł z Legii Warszawa do zespołu z Berlina, zacznie strzelać bramki już w swoim pierwszym meczu w nowych barwach?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Europejskiej! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *