Czwartek z Ligą Europejską, co typować?

Dziś czekają nas spotkania rewanżowe pierwszej rundy Ligi Europy. Jakie ciekawe mecze rozgrywek czekają nas w ten dzień, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Wybraliśmy dla Państwa pięć par, w rywalizacji których wszystko wydaje się jeszcze zupełnie otwarte. Poniżej przedstawiamy je wszystkie wraz z godziną rozpoczęcia każdego z tych spotkań, oraz wartością liczbową kursów na każde możliwe rozstrzygnięcie, jakie można znaleźć u nas w serwisie Totolotka. W czwartek w Lidze Europy zmierzą się więc ze sobą:

Ordabasy Shym. – Cukaricki Stankom (godzina 14:00)

zwycięstwo Ordabasy Shym.: 1,95____remis: 3,25____zwycięstwo Cukaricki Stankom: 3,50

Shirak Gyumri – FC Dila Gori (15:00)

zwycięstwo Shirak Gyumri: 2,20________remis: 3,00________zwycięstwo FC Dila Gori: 3,05

Pyunik – College Europa (17:00)

zwycięstwo Pyunik: 1,55__________remis: 3,80__________zwycięstwo College Europa: 4,75

Rudar Pljevlja – KS Kukesi (17:30)

zwycięstwo Rudaru Pljevlja: 1,70_________remis: 3,25_________zwycięstwo KS Kukesi: 4,70

Spartaks Jurmala – Dinamo Mińsk

zwycięstwo Spartakusa Jurmala: 2,90_____remis: 3,10_____zwycięstwo Dinama Mińsk: 2,25

Kazachskie Ordabasy przegrało pierwszy mecz z Cukaricki Stankom aż 0:3. W rewanżu będzie jednak faworytem do zwycięstwa. Czy także do awansu? Przegrał również Shirak Gyumri z Dilą Gori, ale tylko jeden do zera. Rewanż na własnym boisku zapowiada się naprawdę ciekawie. Niespodziewany wynik padł też tydzień temu w rywalizacji ormiańskiego Pyunika z gibraltarskim College Europa. Czy dzisiejsi gospodarze będą w stanie odrobić dwubramkową stratę? Ciekawie zapowiada się również starcie Rudaru z Kukesi, a także  Spartaksa Jurmala z Dinamem Mińsk.

Typujemy rezultaty spotkań piłkarskiej Ligi Europy wspólnie z  Totolotkiem S.A.! Oferta bukmacherska naszego serwisu na każdy czwartkowy mecz czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *