Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia, co typować?

W spotkaniu kończącym pierwszą  kolejkę meczów w Lotto Ekstraklasie, Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Arką Gdynia. Co sądzą o tym spotkaniu eksperci Totolotka, i jakie przedmeczowe kursy przygotowali dla nas na ten pojedynek?

Najważniejsza zmiana w Niecieczy miała miejsce zaraz po zakończeniu poprzedniego sezonu ligowego kiedy to klub nie nazywa się już Termalica Bruk-Bet Nieciecza, a- Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Nie wpłynie to oczywiście w żaden sposób na jej poczynania ligowe, ale z całą pewnością warto odnotować tę zmianę. Termalica przestała być też beniaminkiem, ale przyjdzie się jej zmierzyć właśnie z drużyną, która dopiero co awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Niektórzy twierdzą, że Arka powinna być stałym bywalcem Ekstraklasy. Tak jednak nie jest, i Arkowcy dopiero po pięciu latach banicji w I lidze, zdołali wywalczyć promocję. Jak więc zaprezentuje się Arka Gdynia w meczu z Termaliką? W piątek przykład dała Wisła Płock, która zdołała pokonać bardzo mocną Lechię Gdańsk. Czy Arka będzie potrafiła pójść jej śladem, i też zanotuje zwycięstwo? Nie będzie to łatwe zadanie, wszakże Nafciarze grali mecz u siebie, a klubowi z nad morza przyjdzie rywalizować dziś na wyjeździe. Jednak przy zaistnieniu odpowiednich czynników, to jak najbardziej realny scenariusz. Przede wszystkim będzie trzeba zagrać bardzo uważnie w obronie. Goście dysponują naprawdę ciekawym zespołem, zdolnym sprawić kilka niespodzianek, i powalczyć o zwycięstwo w każdą drużyną w Ekstraklasie. Czy zdołają zgarnąć trzy punkty dzisiaj w Niecieczy? Początek meczu: Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia, o godzinie 18:00. Spotkanie to będzie transmitowane na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: 2,40__remis: 3,10__zwycięstwo Arki Gdynia: 3,20

Typujemy spotkanie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Arką Gdynia wspólnie w Totolotku! Nasza Pełna oferta kursowa na mecz czeka już na Państwa tutaj!

Komentarzy (5)

 1. Rafał B.

  Nieciecza – Arka Gdynia wynik meczu/liczba bramek gosp./+3,5,kurs 8.50.Termalica dobrze gra u siebie,Arka to wielka niewiadoma.Stawiam na wygraną gospodarzy i niezłą kanonadę.

 2. Mieczysław

  Nieciecza – Arka Gdynia-Wynik meczu/obie strzelą typ: gosp./tak-5.25

  W dotychczasowych zmaganiach obu ekip zdecydowanie lepsi byli gospodarze.Dopiero ostatni mecz obu drużyn zakończył sie remisem 1-1.Moim zdaniem dzis wygra Termalica i obie drużyny strzela gola

 3. Helena

  Nieciecza – Arka Gdynia-Wynik meczu 1X2 typ: 1- 2.40

  Zdecydowanie lepsze statystyki ma Termalika,która wygrała 6 meczów ,1 zremisowała a tylko raz wygrała Arka.Typuje wygraną Termaliki.

 4. Mirosław

  Nieciecza – Arka Gdynia-Dokładny wynik typ: 1-0-5.50

  Skromne zwycięstwo Termaliki w meczu z Arka.Do tej pory statystyki przemawiały za gospodarzami 6 zwycięstw 1 remis i 1 porażka.Dzis mój typ to 1-0 dla Niecieczy

 5. Rafał

  Termalica – Arka typ 2:1 kurs 10,0 . Będzie to bardzo wyrównany mecz. Jednak szczęście będzie po stronie gospodarzy którzy wykorzystają atut własnego boiska i wygrają 2:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *