Wtorkowe spotkania EURO w2016 w zakładach bukmacherskich

We wtorek w EURO 2016 czekają nas cztery spotkania fazy grupowej. Tym razem finiszują grupy C i D. O meczu Ukrainy piszemy w innym miejscu. A kto jeszcze ze sobą zagra, i co o tych spotkaniach sądzą eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rozpoczynamy więc meczem Irlandii Północnej z Niemcami. Będzie on transmitowany na żywo w Polsacie Sport 3. Czy istnieje jakiś inny scenariusz na ten pojedynek, niż pewne zwycięstwo reprezentacji Niemiec? Naprawdę bardzo wątpliwe! Irlandczycy z północy zdołali co prawda pokonać Ukrainę, ale jednak umówimy się, że zespół Joachima Loewa to dla nich zdecydowanie za wysokie progi. Musiał by się zdarzyć jakiś nieprawdopodobny kataklizm, by Niemcy nie zakończyli tego spotkania zwycięstwem, nie mówiąc już o ich porażce… A może właśnie szykuje się nam taka niespodzianka? Jakiego zdania są typerzy Totolotka? Początek meczu: Irlandia Północna, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Irlandii Północnej: 11,00_______remis: 5,00_______zwycięstwo Niemców: 1,28

Reprezentacja Chorwacji przez cały czas ma szansę zdobyć pierwsze miejsce w grupie D. W tym celu musi jednak pokonać znów groźną Hiszpanię, do której traci dwa punkty. Czy ma na to szansę? Będzie o to szalenie trudno, tym bardziej, że wygląda na to, iż Furia La Roja w końcu zaskoczyła. Hiszpanie po bardzo słabym w swoim wykonaniu, ale jednak wygranym meczu z Czechami, w drugiej kolejce fazy grupowej EURO 2016 rozgromiła Turcję po naprawdę dobrej grze. Andres Iniesta i spółka mają ochotę zrobić teraz to samo z każdym kolejnym przeciwnikiem, a więc także i z Chorwacją. Wygląda na to, że Tiki-taka na nowo wróciła do łask. Jeśli goście zagrają na swym optymalnym poziomie, nie powinni mieć większego problemu z rozstrzygnięciem tego meczu na własną korzyść. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu Chorwacji z Hiszpanią o godzinie 21:00. Będzie je można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Chorwacji: 3,85___________remis: 3,00___________zwycięstwo Hiszpanii: 2,05

Drugi meczu grupy D: Czechy – Turcja, zostanie rozegrany również o godzinie 21:00. Zarówno Czesi jak i Turcy nie grają źle na tegorocznym EURO. Wciąż mają jednak za mało punktów, by myśleć o awansie do fazy pucharowej. Dlatego tak ważna jest wygrana w bezpośrednim ich pojedynku! Według serwisów bukmacherskich, faworytami do zwycięstwa w tym meczu jest reprezentacja Czech, grająca jakby trochę lepszą piłkę, ale przypomnijmy, że Turcy wciąż mają jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej, a więc również nie zrezygnują z walki o wygraną. Rywalizacja Czechów z Turcją zapowiada się więc naprawdę frapująco! Transmisja z tego meczu w Polsacie Sport 3.

zwycięstwo Czechów: 2,35_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Turcji: 2,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań EURO 2016 w grupach C i D. Nasza pełna oferta na wszystkie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *