Wtorkowe mecze towarzyskie w Totolotku

To już naprawdę ostatnie dni do rozpoczęcia EURO 2016! Dziś czekają nas kolejne spotkania towarzyskie reprezentacji narodowych przygotowujących się do wspomnianego turnieju, ale nie tylko. Jakie najciekawsze mecze czekają nas więc dzisiejszego dnia?

Ciekawie zapowiada się więc spotkanie, którego początek już o godzinie 12:00, czyli: Australia – Grecja. Czy kryzys reprezentacji Grecji trwa nadal? W eliminacjach do Mistrzostw Europy było naprawdę fatalnie. A jak jest teraz? Ostatnie wyniki meczów towarzyskich zdają się potwierdzać, że kryzysu nie udało się jeszcze opanować. W spotkaniu z Australią Grecy nie są jednak bez szans! Przy odrobinie zaangażowania i dobrej gry dobry wynik dla Hellady jest jak najbardziej prawdopodobną opcją. Czy więc Grecja sprawi niespodziankę, za jaką powszechnie został by uznany fakt pokonania Australii, lub chociaż remis uzyskany przez tę reprezentację?

zwycięstwo Australii: 1,85_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Grecji: 4,15

Reprezentacja Bośni i Hercegowiny ma tego pecha, że o ile jest naprawdę mocna w ofensywie, o tyle w tyle naprawdę nie istnieje. Ich zawodnicy z linii obrony są naprawdę słabi, a sam Asmir Begović, mimo że jest naprawdę świetnym bramkarzem, sam jednak nie wybroni swojej reprezentacji każdego meczu. Na tle Bośniaków Japonia prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Według serwisów bukmacherskich, to właśnie Samuraje są zdecydowanym faworytem do wygranej. Każde inne rozstrzygniecie w tym meczu będzie uznane za naprawdę sporą niespodziankę. Czy według naszych typerów ma prawo taka się zdarzyć? Spotkanie Japonii z Bośnią i Hercegowiną rozpocznie się o godzinie 12:40.

zwycięstwo Japonii: 1,40_______remis: 4,30_______zwycięstwo Bośni i Hercegowiny: 6,25

W swoim ostatnim spotkaniu towarzyskim reprezentacja Hiszpania rozbiła Koreę Południową aż sześć do jednego. Formę La Roja przed EURO sprawdzi teraz Gruzja. Goście to naprawdę słabiutki zespół. Czy więc możemy spodziewać się tutaj podobnego wyniku? Zupełnie niewykluczone! Zresztą bądźmy szczerzy- Gruzja nie jest w  stanie przeciwstawić się potędze reprezentacji Vicente del Bosque. Jeśli by tak się stało, gospodarze nie mieli by czego szukać na EURO 2016… A przecież powszechnie wiadomo, że to przecież jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu w tym turnieju! Spotkanie Hiszpanii z Gruzją rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,06____________remis: 8,25____________zwycięstwo Gruzji: 26,00

Typujemy mecze towarzyskie reprezentacji narodowych wspólnie z Totolotkiem S.A.! W tym miejscu czeka już na Ciebie nasza pełna oferta kursowa na wszystkie wtorkowe spotkania towarzyskie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *