Typujemy środowe mecze towarzyskie

Przygotowania poszczególnych reprezentacji do Euro 2016 zdają się trwać w najlepsze. Już dziś czekają nas kolejne spotkania kontrolne. Typujemy je już teraz! Zobaczcie więc, jakie najciekawsze mecze zostaną rozegrane w środę!

Najwcześniej, bo już o godzinie 16:30 czeka nas spotkanie Hiszpanii z Koreą Południową. Czy goście mają prawo liczyć w nim na korzystny wynik? Wydaje się, że to bardzo wątpliwa sprawa. La Roja nie prezentuje może jakiejś olśniewającej formy, ale nie powinna mieć problemu z pokonaniem tego nieco egzotycznego przeciwnika. Hiszpania broni mistrzostwa Europy. Nie będzie jej łatwo powtórzyć ten wynik, ale z całą pewnością jest zaliczana do trójki czwórki ścisłych faworytów. Czy postraszy dziś przeciwników, i nastrzela dużo bramek nie takiej słabej przecież Korei Południowej?

zwycięstwo Hiszpanii: 1,40_______remis: 4,15_______zwycięstwo Korei Południowej: 6,75

Teraz już godzina 18:00, i mecz: Rosja – Czechy. Do ostatniego pojedynku między tymi zespołami doszło jeszcze podczas Mistrzostw Europy w roku 2012. Reprezentacja Rosji zaprezentowała się wtedy doskonale. Zdołała pokonać Czechów aż 4:1. W chwili obecnej szanse obu ekip zdają się jednak być wyrównane, i to zapowiada nam to naprawdę świetny spektakl. Eksperci bukmacherscy przyznają minimalnie więcej szans na wygraną Rosji. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Rosji: 2,40_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Czechów: 2,95

Ciekawie zapowiada się też starcie Norwegii z Islandią. Na Euro wystąpią tylko ci drudzy, ale mimo to Islandia wcale nie jest faworytem starcia z Norwegią. Islandczycy na pewno nie zrezygnują z uzyskania dobrego wyniku, to przecież naprawdę waleczna reprezentacja. Prawda jest jednak taka, że każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy w tym spotkaniu, będzie uznana jako naprawdę spora niespodzianka. Czy zdaniem naszych typerów, ma prawo taka się wydarzyć? Początek meczu: Norwegia – Islandia, o godzinie 19:45.

zwycięstwo Norwegii: 2,30____________remis: 3,00____________zwycięstwo Islandii: 3,00

To oczywiście nie jedyne mecze, jakie przyjdzie nam dziś typować. Pełna ich lista, wraz z naszą kompletną ofertą bukmacherską czeka na Państwa tutaj! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *