Typujemy środowe mecze EURO 2016

W środę odbędą się ostatnie spotkania fazy grupowej piłkarskich Mistrzostw Europy. Już dziś poznamy wszystkie reprezentacje, które zagrają w fazie 1/8, a także te, które pożegnają się z turniejem. Czego ciekawego możemy się więc spodziewać po środowych meczach, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Rywalizację rozpoczynamy więc od grupy F, w której to zmierzą się reprezentacje Węgier i Portugalii. Jeśli Portugalia chce awansować do 1/8 Mistrzostw Europy, musi pokonać reprezentację Węgier. Jak jednak tego dokonać, jeśli Brazylijczycy Europy do tej pory tylko i wyłącznie zawodzą? Uwaga ta dotyczy zwłaszcza Cristiano Ronaldo, który w meczu z Austrią nie potrafił wykorzystać nawet rzutu karnego. CR7 jest najczęściej strzelającym piłkarzem całego EURO 2016. Cóż jednak z tego, skoro to tej pory ma na swoim koncie dokładnie zero bramek. Czy odmieni się to w meczu w Węgrami, i świetny Portugalczyk pokaże w końcu całemu światu na co go stać? Początek meczu: Węgry – Portugalia, o godzinie 18:00. Stracie to będzie transmitowane na żywo w Polsacie Sport 3.

zwycięstwo Węgrów: 9,00____________remis: 4,10____________zwyciętwo Portugalii: 1,45

W drugim meczu grupy F zagrają ze sobą Islandia i Austria. Ten mecz będzie można zobaczyć z kolei w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2. Jego początek również o godzinie 18:00. Formuła tegorocznych Mistrzostw Europy jest naprawdę specyficzna. Dość powiedzieć, że Austria nie strzeliła do tej pory jeszcze nawet bramki, a mimo to ma szansę na zajęcie nawet pierwszego miejsca w grupie. Należy ono obecnie do reprezentacji Węgier, ale nie jest ona faworytem w spotkaniu z Portugalią, i jeśli przegra ten mecz, a Austrii uda się pokonać Islandię, to właśnie David Alaba i spółka będą mogli świętować awans do fazy pucharowej. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Islandczycy grają do tej pory naprawdę bardzo solidnie. Nikt na nich nie stawiał w spotkaniach z Austrią i z Węgrami, a mimo to potrafili wyciągnąć z nich dwa remisy. Czy teraz w swoim trzecim spotkaniu fazy grupowej znów zawstydzą ekspertów bukmacherskich, i po raz kolejny będą potrafili zapunktować?

zwycięstwo Islandii: 3,65_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Austrii: 2,10

Teraz już godzina 21:00, i mecze w grupie E. W pierwszym z nich Włochy zmierzą się z Irlandią. Zespół Antonio Conte, to jedna z największych rewelacji EURO 2016. Owszem, Włosi są zawsze uważani za jednych z faworytów do końcowego trumfu, czy to w Mistrzostwach Świata czy Europy, ale teraz mają naprawdę słabą kadrę, przetrzebioną kontuzjami. Mimo to potrafili pokonać Belgię i Szwecję, i są już pewni wyjścia z grupy. Czy wobec tego faktu odpuszczą nieco swoje trzecie spotkanie w fazie grupowej z Irlandią, czym stworzą okazję do zwycięstwa, i awansu ambitnym Wyspiarzom? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Dodatkowym atutem Irlandczyków jest to, że mają oni  naprawdę sporą szansę awansu z grupy. Warunkiem koniecznym jest jednak właśnie zwycięstwo z Italią. Mecz Włochów z Irlandią będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Włochów: 2,30___________remis: 3,05____________zwycięstwo Irlandii: 3,15

O tej samej godzinie, tyle że już w Polsacie Sport 3 będzie można zobaczyć mecz Szwecji z Belgią. Zlatan Ibrachimović i spółka nie pożegnali się jeszcze z EURO 2016, ale są w naprawdę ciężkiej sytuacji. Pozostanie w turnieju gwarantuje im tylko zwycięstwo w rywalizacji z faworyzowaną Belgią, plus korzystny dla siebie wynik w meczu Włochów z Irlandią, czyli brak zwycięstwa gości. Jest oczywiście możliwe, by zaistniały oba te warunki, ale będzie to naprawdę trudne. Jeśli z kolei Belgowie przegrają, będą musieli najpewniej się pakować i wracać do domu. Jednak to właśnie naszpikowana gwiazdami reprezentacja Belgii jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu. Czy właśnie tak będzie, i będziemy musieli pożegnać wspomnianego już Zlatana? Czekamy na niezły mecz! Być może nawet jeden z lepszych na tych mistrzostwach!

zwycięstwo Szwecji: 4,75_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Belgii: 1,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania EURO 2016. Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie środowe spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *