Typujemy sobotnie mecze siatkarskiej Ligi Światowej!

Swoje rozgrywki zainaugurowała właśnie siatkarka Liga Światowa. Jakich ciekawych spotkań możemy spodziewać się w sobotę, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rozpoczynamy od meczu reprezentacji Finlandii i Korei Południowej. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 12:15. Azjaci są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu. Szczególnie, że nie odbędzie się ono w jednym z fińskich miast, a w Japonii. Inna strefa czasowa, a wiadomo, że to już bardzo wiele, i zazwyczaj ma naprawdę spore znacznie w meczach, nie tylko siatkarskich. Czy jednak Finowie zaprezentują się dobrze, i na przekór wszystkim postarają się sprawić niespodziankę, i pokonają faworyzowaną przez serwisy bukmacherskie reprezentację Korei Południowej?

zwycięstwo Finlandii: 2,20_________________________zwycięstwo Korei Południowej: 1,55

Nieco później, bo o godzinie 13:30 czeka nas starcie Portugalii z Holandią. Oranje nie należą co prawda do ścisłej czołówki reprezentacji światowych, czy choćby europejskich, ale chyba nie ma nikt wątpliwości, że na tle słabiutkich siatkarsko Portugalczyków prezentują się naprawdę znacznie lepiej. Każdy inny rezultat niż stosunkowo łatwe zwycięstwo drużyny gości, będzie w tym meczu sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów ma prawo taka się tutaj wydarzyć?

zwycięstwo Portugalii: 3,95________________________________zwycięstwo Holandii: 1,16

Ciekawie też powinno być w spotkaniu Turcji ze Słowacją. Rozpocznie się ono o godzinie 16:30. O tym meczu możemy wypowiadać się w podobnym tonie co o rywalizacji Portugalii z Holandią, z tym, że oczywiście na korzyść reprezentacji gospodarzy. Turcja stara się piąć w rankingu europejskich reprezentacji. Jest w nim już dość wysoko. To jeszcze nie najwyższa półka, ale na pewno zdecydowanie wyższa, i prezentująca lepszy poziom niż reprezentacja Słowacji. Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, spodziewany jest tutaj łatwe, najpewniej trzysetowe zwycięstwo Turcji. Czy właśnie tak będzie, i Słowacy po raz kolejny będą musieli obejść się smakiem, i uznać wyższość rywala?

zwycięstwo Turcji: 1,30___________________________________zwycięstwo Słowacji: 3,00

Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania siatkarskiej Ligi Światowej! Wszystkie sobotnie spotkania wspomnianych rozgrywek można już typować w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *