Typujemy sobotnie mecze EURO 2016!

Zapraszamy do typowanie Mistrzostw Europy 2016! W sobotę czekają nas trzy mecze. Komu z kim przyjdzie się wtedy z sobą zmierzyć, i co do powiedzenia na ich temat mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Drugi dzień EURO rozpocznie się od meczu Albanii ze Szwajcarią.  Albania jest uznawana za jedną z najsłabszych reprezentacji startujących w tegorocznych Mistrzostwach Europy. W eliminacjach poradziła sobie jednak całkiem nieźle, pokonując między innymi Portugalię, i to na wyjeździe? Czy więc już w samych finałach będzie potrafiła sprawić niespodziankę w starciu faworyzowaną z reprezentacją Szwajcarii? Łatwo nie będzie, ale zdaniem bukmacherów to jednak goście mają większą szansę na wygraną. Czy Granit Xhaka, który przeszedł właśnie do Arsenalu Londyn za rekordową kwotę, poprowadzi gości do premierowego zwycięstwa na EURO? Transmisja z meczu Albanii ze Szwajcarią odbędzie się w Polsacie oraz z Polsacie Sport. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

zwycięstwo Albanii: 4,55____________remis: 3,30____________zwycięstwo Szwajcarii: 1,85

Dla reprezentacji Walii to pierwszy start na Mistrzostwach Europy w całej dotychczasowej jej historii. W debiucie Wyspiarze dowodzeni przez jedną z gwiazd futbolu- Garetha Bale’a zmierzą się ze Słowacją. W zespole gości również występuje jedna mega gwiazda- Marek Hamsik. Według serwisów bukmacherskich, lepszych pomocników wokół siebie na zawodnik Napoli, i dlatego to właśnie Słowacja jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Walia jednak na pewno się nie podda, dlatego możemy oczekiwać tutaj naprawdę zaciętej rywalizacji. Dla kogo zakończy się ona szczęśliwie? Będziemy mogli przekonać się o tym już niebawem. Początek meczu Walii ze Słowacją o godzinie 18:00. Stracie to będzie transmitowane na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Walii: 2,90_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Słowacji: 2,65

Teraz już godzina 21:00, i rywalizacja Anglii z Rosją. Spotkanie to będzie transmitowane również w Polsacie Sport. Szykuje nam się więc jedno z najciekawszych spotkań w EURO 2016, przynajmniej jeśli chodzi o fazę grupową! Sborna będzie potrafiła oprzeć się sile ofensywnej reprezentacji Anglii? Harry Kane, Wayne Rooney, Jamie Vardy, a w razie potrzeby i młodziutki, ale piekielnie zdolny Marcus Rashford- Anglia w Mistrzostwach Europy naprawdę będzie miała moc! Czy Igor Akinfiejev zatrzyma największe gwiazdy reprezentacji Anglii? A może jego koledzy postanowią zadziwić piłkarski świat pokuszą się o sprawienie niespodzianki, i urwą punkty dumnym Synom Albionu?

zwycięstwo Anglii: 1,95______________remis: 3,30______________zwycięstwo Rosji: 3,80

Typujemy rezultaty spotkań Mistrzostw Europy 2016 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta bukmacherska na sobotnie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *