Typujemy siatkarski turniej kwalifikacyjny do IO!

Rozpoczyna się piąta kolejka siatkarskiego turnieju, który decyduje o tym, jakie ostatnie reprezentacje zakwalifikują się do Igrzysk Olimpijskich. Ogromne szanse na udział na Olimpiadzie ma rep reprezentacja Polski. A jakie jeszcze inne spotkania nas czekają, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Całą zabawę rozpoczynamy o godzinie 03:10 w nocy czasu polskiego. Wtedy to zagrają ze sobą reprezentacje Kanady i Francji. Dla Trójkolorowych, zupełnie jak dla nas- liczy się tylko zwycięstwo. Zresztą każdy inny wynik niż wygrana Francji z Kanadą, będzie naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów ma prawo taka się zdarzyć? Przypomnijmy również, że porażka praktycznie eliminuje dumnych Francuzów z walki o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie, a tego chyba nikt by nie zniósł… Mecz Kanady z Francją będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Kanady: 5,25___________________________________zwycięstwo Francji: 1,09

Teraz już godzina 05:55 i spotkanie Iranu z Chinami. Irańczycy mają już na rozkładzie jedną reprezentację z Azji. Z Japonią rozprawili się niemal koncertowo. Czy z Chinami będzie podobnie? Wygrana, to już praktycznie pewny awans Iranu na Igrzyska Olimpijskie. Czy więc gospodarze wykorzystają swoją szansę? Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Chiny również mają swój cel, którym oczywiście również wyjazd do Rio. Zapowiada się zatem naprawdę zacięte spotkanie. Która reprezentacja będzie potrafiła wyjść z niego obronną ręką, i zanotuje tutaj zwycięstwo? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Na ten mecz zapraszamy Państwa do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Iranu: 1,40_______________________________________zwycięstwo Chin: 2,55

Natomiast mecz reprezentacji Biało-czerwonych rozpocznie się w czwartek rano, o godzinie 08:40. To już nasz piąty mecz w tym turnieju kwalifikacyjnym do IO. Przeciwnikiem Polaków będzie tym razem Wenezuela. Sprawa wydaje się być prosta i klarowna- jeśli uda nam się zwyciężyć, możemy już rezerwować bilety do Rio! Czy właśnie tak będzie? W praktyce nie powinno być to trudne zadanie. Wszakże Wenezuela to najsłabsza reprezentacja, jaka rywalizuje na tym turnieju. A jak będzie w praktyce? Na transmisję ze spotkania Polski z Wenezuelą zapraszamy Was do Polsatu Sport, oraz Polsatu Sport News!

zwycięstwo Polski: 1,01_________________________________zwycięstwo Wenezueli: 8,75

Teraz już ostatnie spotkanie, a więc pojedynek Australii z Japonią. Powinien on być najbardziej wyrównany z wszystkich czterech, przynajmniej takiego zdania są eksperci Totolotka. To, że zobaczymy w nim powyżej trzech setów, jest raczej pewne. Jedni i drudzy mają szansę na awans, a więc na pewno do końca nie zrezygnują z osiągnięcia dobrego rezultatu, a więc zwycięstwa? Komu przypadnie ono w udziale? Spotkanie reprezentacji Australii z Japonią rozpocznie się w czwartek o godzinie 12:20. Również i je będzie można zobaczyć na żywo. Transmisja z tego meczu oczywiście w Polsacie Sport.

zwycięstwo Australii: 2,00__________________________________zwycięstwo Japonii: 1,65

Zapraszamy Was do wspólnego typowania siatkarskiego turnieju eliminacyjnego do Igrzysk Olimpijskich! Pełna oferta Totolotka S.A. na wszystkie spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *