Typujemy siatkarską Ligę Światową wspólnie z Totolotkiem!

W czwartek w siatkarskiej Lidze Światowej zostanie rozegrana trzecia kolejka gier. Jakie zespoły spotkają się w ten dzień, i czego ciekawego możemy się po nich spodziewać, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Czwartkowe granie w Lidze Światowej rozpoczynamy więc od meczu Iranu z Bułgarią. Jego początek o godzinie 16:00. Irańczycy naprawdę zadziwiają, a przynamniej tak było przez ostatnie kilka lat. Doczekali się silnej reprezentacji, liczącej się w poszczególnych turniejach, a więc w Lidze Światowej. Na chwile obecną zajmują w niej piąte miejsce, ale w przypadku zwycięstwa awansują do góry. Teoretycznie nie powinno być to trudne zadanie, tym bardziej, że gra Bułgarów nie olśniewa. Trzy porażki zdają się świadczyć o tym bardzo dobitnie. Czy reprezentacja z Europy ma szansę na przełamanie? Oczywiście, że tak, ale będzie to bardzo trudne zadanie do zrealizowania. Czy więc zwycięstwo przypadnie tutaj w udziale walecznym Azjatom?

zwycięstwo Iranu: 1,50____________________________________zwycięstwo Bułgarii: 2,25

Godzinę później, czyli o 17:00 czeka nas mecz: Holandia – Czechy. Tutaj raczej nie ma większych szans na niespodziankę. Każdy inny wynik, niż łatwa wygrana Oranje, będzie naprawdę sporą sensacją. Czy według naszych typerów ma prawo taka się stać? Czesi mają na razie na swym koncie jedno zwycięstwo, ale reprezentacja Chin, którą pokonali prezentuje się słabiej niż Holandia. Także wszystko wskazuje na to, że tylko jedno zwycięstwo będą mieli i po końcu czwartej kolejki. No więc łatwa i wysoka wygrana Holendrów? Czy właśnie taki scenariusz został przewidziany na ten mecz?

zwycięstwo Holandii: 1,18_________________________________zwycięstwo Czechów: 3,90

Canarinhos jak zawsze w formie! Reprezentacja Brazylii do spółki właśnie z Serbią przewodzi grupie 1 siatkarskiej Ligi Światowej! Zarówno Brazylijczycy jak i Serbowie nie doznały jeszcze porażki. Czyja passa dobiegnie końca? Faworytem bukmacherów jest Brazylia, ale tak naprawdę wszystko może się tutaj zdarzyć. Liga Światowa to doskonałe przetarcie przed najważniejszymi pojedynkami tego roku, takimi jak mecze na Igrzyskach Olimpijskich. Dla kogo więc najbliższe spotkanie okaże się zwycięskie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Mecz Brazylii z Serbią rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Brazylii: 1,30____________________________________zwycięstwo Serbii: 2,85

We czwartek został nam jeszcze do typowania w Totolotku mecz Słowacji z Kubą. Rozpocznie się on o godzinie 20:00. Kubańczycy od zawsze byli silną reprezentacją siatkarską. Nie liczyli się może do końca w każdym turnieju o Mistrzostwo Świata lub Olimpijskim, ale prawie zawsze przysparzali kłopotów nawet najlepszym. Słowacy są natomiast nowi w grupie 1 Ligi Światowej. Nie mają oni jeszcze dużego doświadczenia w rywalizacji wśród najlepszych. Czy właśnie doświadczenie będzie decydującym czynnikiem, i zadecyduje o tym, że reprezentacją, która rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść będą właśnie Kubańczycy?

zwycięstwo Słowacji: 2,35____________________________________zwycięstwo Kuby: 1,45

Typujemy rezultaty spotkań siatkarskiej Ligi Światowej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie czwartkowe spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *