Typujemy poniedziałkowe mecze EURO 2016!

Poniedziałek w EURO 2016 to trzy mecze. Jak prezentują się one wszystkie jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Poniedziałkowe granie w piłkarskich Mistrzostwach Europy rozpoczynamy więc starciem Hiszpanii z Czechami. W ostatnim spotkaniu kontrolnym przed EURO 2016 Furia La Roja doznała zaskakującej porażki z Gruzją. Czy jednak był to tylko niefortunny wypadek przy pracy? Reprezentacja Czech wydaje się mocna! Ale czy mocna na tyle, by móc przeciwstawić się obrońcom mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed czterema laty na boiskach Polski i Ukrainy? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Warto również wspomnieć, że sędzią, który poprowadzi ten pojedynek, jest polski arbiter- Szymon Marciniak. Początek meczu Hiszpanii z Czechami o godzinie 15:00. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie, Polsacie Sport, oraz w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,52___________remis: 3,85___________zwycięstwo Czechów: 6,40

O godzinie 18:00 czeka nas natomiast mecz: Irlandia – Szwecja. Spotkania reprezentacji Zielonej Koniczynki z Trzema Koronami od zawsze wzbudzały naprawdę wielkie emocje. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznych Mistrzostw Świata. Mecz ten zapowiada się naprawdę ciekawie! W jednym i drugim zespole nie brakuje zawodników grających w piłkę na światowym poziomie, by tylko wspomnieć o Zlatanie Ibrachimoviciu po stronie Szwedów, czy leciwym już, ale również świetnie potrafiącym grać w piłkę i strzelać bramki Robbie’m Keane’e. Według serwisów bukmacherskich, odrobinę większych faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu są Szwedzi, ale równie dobrze może zatriumfować Irlandia, i wcale nie będzie to traktowane jako niespodzianka. Na mecz Irlandii ze Szwecją zapraszamy Państwa do Polsatu Sport 2.

zwycięstwo Irlandii: 2,95_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Szwecji: 2,50

Na zakończenie czwartego dnia z piłkarskimi Mistrzostwami Europy 2016 czeka nas prawdziwy hit fazy grupowej: Belgia – Włochy. W opinii wielu ekspertów Czerwone Diabły będą czarnym koniem tegorocznego EURO. My posuniemy się jeszcze dalej, i stwierdzimy, że Belgia jest jednym z faworytów do wygrania całej imprezy! Czy Belgowie zdołają potwierdzić te słowa, i utrą nosa przetrzebionej kontuzjami, ale zawsze groźnej i niewygodnej dla każdego reprezentacji Włoch? Przekonamy się o tym o godzinie 21:00, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Mecz Belgii z Włochami będzie transmitowany na żywo Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Belgii: 2,50____________remis: 3,00____________zwycięstwo Włochów: 2,95

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań piłkarskich Mistrzostw Europy wspólnie z Totolotkiem! W tym miejscu czeka już na Ciebie nasza pełna oferta kursowa na poniedziałek! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *