Typujemy piątkowe mecze towarzyskie reprezentacji

W spotkaniach piłkarskich reprezentacji, jak to bywa w ostatnim czasie, najciekawiej prezentują się te wieczorne mecze, i to właśnie im postanowiliśmy się przyjrzeć po raz kolejny! Zapraszamy do naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

Reprezentacja Gruzji rywalizowała w grupie eliminacyjnej do Euro z Biało-czerwonymi. Nie była jednak trudnym przeciwnikiem. Pokonaliśmy ją gładko dwa razy. Czy równie prosto będzie potrafiła rozprawić się z nią dzisiaj Rumunia? Teoretycznie wszystko zdaje się na to wskazywać. Goście na pewno nie poczynili jakichś piorunujących postępów od czasu eliminacji, a Rumunia przygotowuje się do startu na Mistrzostwach Europy, na których chce wypaść jak najlepiej. Jak pójdzie jej w piątkowym sparingu? Czy pokaże, że jest w niezłej formie, i gładko ogra swojego nienajsilniejszego przecież przeciwnika? Rumunia rozpocznie swoją rywalizację z Gruzją o godzinie 20:00.

zwycięstwo Rumunii: 1,45_____________remis: 3,80_____________zwycięstwo Gruzji: 7,25

A teraz już godzina 20:45, i starcie Albanii z Ukrainą. Eksperci bukmacherscy zdają się nie dawać reprezentacji Albanii najmniejszych szans na odniesienie sukcesu na Euro 2016 we Francji. Przypomnijmy jednak, że w eliminacjach do tej imprezy było jednak podobnie, a mimo to Albania potrafiła się w nich zaprezentować naprawdę z dobrej strony, pokonując między innymi Portugalię, a w końcowym rozrachunku w pokonanym polu zostawiając takie reprezentacje jak Serbia, czy Dania. Teraz naprzeciw ich staje Ukraina, z którą zmierzymy się w grupie na Ruro. Czy więc niedoceniana Albania sprawi kolejną niespodziankę, tym razem w meczu z Ukrainą, i będzie potrafiła wygrać, lub chociaż zremisować to starcie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Albanii: 4,10_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Ukrainy: 1,90

Zapraszamy Was do typowania towarzyskich spotkań piłkarskich reprezentacji wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na każde z nich czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *