Typujemy niedzielne mecze towarzyskie wspólnie z Totolotkiem!

Zapraszamy Was do typowania spotkań towarzyskich reprezentacji narodowych rozgrywanych w niedzielę. Oto, jakie najciekawsze mecze zostaną rozegrane w ten dzień!

Niedzielne granie rozpoczynamy więc od zaprezentowania meczu Szwecji z Walią. Wiadomo jak jest ono awizowane- jako pojedynek Zlatana Ibrachimovicia z Gareth’em Bale’m. Lepszym zawodnikiem wydaje się Szwed, ma też on lepszych pomagierów, więc nie może dziwić, że to właśnie Szwecja typowana jest przez bukmacherów na faworytów do zwycięstwa w tym meczu. Czy rzeczywiście tak będzie? Dla obu  reprezentacji przed rozpoczęciem finałów EURO bardzo ważne będzie zakończyć ten mecz bez urazów i kontuzji, a więc nie należy się spodziewać jakiegoś szaleńczego tempa. Czy zatem Zlatan osiągnie kolejny skalp, tym razem w postaci Walijczyków? Będziemy mogli przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu Szwecji z Walią o godzinie 16:00.

zwycięstwo Szwecji: 1,90_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Walii: 3,95

Teraz już spotkanie Serbii z Rosją. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00. Formę Rosjan przed rozpoczęciem EURO 2016 sprawdzi waleczna reprezentacja Serbii. Z całą pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Obydwie reprezentacje grają nieco toporną piłkę, a więc oczekujemy w nim sporo walki o ostrej gry. Oby tylko obyło się tutaj bez kontuzji! To szczególnie ważne dla Rosjan, gdyż Mistrzostwach Europy wystąpią tylko oni, i jeśli mają osiągnąć sukces, muszą zagrać w optymalnym składzie. Czy więc Rosja zaprezentuje się lepiej od swych dzisiejszych rywali z Serbii, i zdoła ich pokonać?

zwycięstwo Serbii: 3,00______________remis: 3,00______________zwycięstwo Rosji: 2,30

Ciekawie zapowiada się też mecz: Słowenia – Turcja. Z tej pary na EURO przyjdzie wystąpić jednym i drugim. Zarówno Słowenia jak i Turcja mają jednak nikłe szanse na zaistnienie na tym turnieju. Sukcesem będzie dla nich już samo wyjście z grupy. Ewentualnie zwycięstwo we wspólnym meczu na pewno dodało by otuchy przed rozpoczęciem mistrzostw, i pozwoliło by bardziej uwierzyć w swoje siły i możliwości. Która z drużyn będzie potrafiła je dzisiaj osiągnąć? Według bukmacherów, większe szanse na to ma Turcja. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na niedzielę? Na rywalizację Słowenii z Turcją zapraszamy Państwa od godziny 20:15.

zwycięstwo Słowenii: 2,95______________remis: 3,00______________zwycięstwo Turcji: 2,35

Typujemy niedzielne towarzyskie mecze reprezentacji wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na każdy z nich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *