Typujemy niedzielne mecze EURO 2016!

W niedzielę czekają nas kolejne spotkania 1/8 piłkarskich Mistrzostw Europy. Komu z kim przyjdzie się wtedy z sobą zmierzyć, i co temat tych pojedynków będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka?

A więc pierwszym niedzielnym meczem EURO 2016 będzie pojedynek reprezentacji Francji z Irlandią. Czy mamy prawo oczekiwać w tym meczu niespodzianki, podobnej do tej, jaka wydarzyła się w meczu Irlandczyków z Włochami? Przypomnijmy, że Irlandczyków ratowała tylko wygrana z Italią. Strzelili jednak w końcówce bramkę na 1:0, i dzięki temu zdołali awansować do fazy pucharowej. Przy okazji spotkań Francji z Irlandią przypominana jest zawsze niechlubna historia związana z ręką Thierry’ego Henry, ale nie chcemy już o tym pamiętać! Chcemy za to zobaczyć kawałek naprawdę dobrego futbolu! Dla której reprezentacji ten pojedynek zakończy się sukcesem? Początek meczu: Francja – Irlandia, o godzinie 15:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Francji: 1,45_____________remis: 4,00_____________zwycięstwo Irlandii: 7,50

Również w Polsacie Sport 2 czeka nas mecz Niemców ze Słowacją. On z kolei rozpocznie się o godzinie 18:00. Rywalem Niemców w meczu o ćwierćfinał EURO będzie Słowacja. Nasi grupowi rywale nie stracili jeszcze bramki w turnieju. Marek Hamsik, i spółka postarają się to zmienić! Bądźmy jednak szczerzy, będzie o to naprawdę ciężko. Przy całym szacunku dla reprezentantów Słowacji, to jednak Niemcy są zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Każdy inny wynik niż wygrana, i do dość przekonująca podopiecznych Joahima Loewa, będzie tutaj naprawdę wielką sensacją! Niemcy celują w zwycięstwo w całym EURO 2016, to oczywiste. Dla Słowacji natomiast już sporym sukcesem było wyjście z grupy. Czy więc teraz mają szansę na sprawienie niespodzianki? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Niemców: 1,45___________remis: 4,15___________zwycięstwo Słowacji: 7,00

Już o godzinie 21:00 trzecie ze spotkań 1/8 zaplanowanych na niedzielę, a więc stracie Węgrów z Belgią. Drabinka turniejowa piłkarskich Mistrzostw Europy jest dla reprezentacji Belgów wprost wymarzona. Finał EURO 2016 wydaje się dla nich dosłownie na wyciągnięcie ręki. Najpierw jednak trzeba będzie uporać się z rewelacyjnymi Węgrami. Nie będzie to aż tak łatwe zadanie, ale przecież  Belgowie byli typowani na jednych z głównych faworytów do wzniesienia pucharu. Nie chcemy oczywiście przekreślać szans reprezentacji Węgrów, ale prawda jest taka, że jeśli myślą oni o sukcesie w tym pojedynku, to wszyscy zawodnicy muszą zagrać jedno z lepszych spotkań w swoich karierach. Mecz Węgrów z Belgią będzie można zobaczyć na żywo oczywiście w Polsacie Sport 2.

zwycięstwo Węgrów: 5,30_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Belgii: 1,67

Sprawdź pełną ofertę Totolotka S.A. na EURO 2016! Kliknij w tym miejscu, i zobacz wszystkie spotkania Mistrzostw Europy wraz z kursami na nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *